Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tanácsot keresek mit tegyek a...

Bozoo kérdése:

Tanácsot keresek mit tegyek a cicám már másfél éves és csak kézből eszik ha pedig nem adok akkor nekiugrik a labábamnak és támad?

Figyelt kérdés
Adjatok légyszíves tanácsot hogy tudnám tálkához szoktatni. Másfél éves és perzsa kandúr. Kiskorában evett tányérkából is. De 4-5 hónapos kora óta csak kézből száraz tapot?

2015. jan. 10. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy etetem a macskákat, hogy jó magasra tartom a kaját, hogy ne harapják meg a kezemet (kis macskák), és becélzom a tálat az udvarban, általában a fél macska kajás ilyenkor, mert egyből rámozdul a kajára, és a többi a nyakába megy, de ez van.
2015. jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elkényeztetted ezért hajlandó csak így elfogadni.Tegyél le elé tálkába valami olyan kaját amit nagyon szeret.Ha nem eszik belőle vedd el és 2-3 óra múlva próbáld meg megint.Ha akkor sem akkor megint próbáld később.Ha éhes lesz úgyis fog belőle enni.Éhen halni nem fog úgy hogy ott van előtte a kaja :)
2015. jan. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az etelet lerakod a taljaba, es majd eszik, ha ehes lesz. Ha negy napig nem eszik, akkor szolsz az allatorvosnak, es majd mestersegesen kenyszertaplalja (nem fog ra sor kerulni)

Ha meg egy masfel eves kandurmancska a labadat tamadja meg mindig, akkor erenyes "nem" figyelmeztetes utan viragspriccelobol razuditott vizzel megkinalod, amig fel nem fogja, hogy nem vagytok egy sulycsoport.

2015. jan. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen kB én is erre gondoltam. Nem.tudom mit kéne még csinálni hogy egyén normálisan és ne támadják ha éhes
2015. jan. 11. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:
De jó neked, nekem az istenért nem enne e kezemből... :/
jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!