Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez fülrüh lehet? Neten már...

Ez fülrüh lehet? Neten már olvastam és láttam róla képet de szerintem nem hasonlít

Figyelt kérdés

az első kép tegnap a másik kettő pedig ma készült.. sokat vakarja de benti macska (kint még talán 1x járt 2 éve az erkélyre szokott kimenni) le volt törve a körme azt hittem kikarmolta viszont egész sokat vakarja tehát nem tudom..nem is tűnik kedvtelennek olyan mint mindig bár annak nem örül ha meg akarom fogni de ez jellemző rá(nem hiszem hogy fáj neki) ha az akkor mibe kerülhet kb?


[link]

[link]

[link]



2015. jan. 12. 13:39
 1/6 anonim válasza:

Őszinte részvétem, de mi itt a Számítástechnika -> Hardverek szektorban nem értünk az ilyenekhez.


Mennyen át az Állatok -> Macskák részhez.



Üdvözletem. :D

2015. jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
dehát a macska hardvere sérült kérem :D magamat meg nem tudom jelenteni szóval ha megtennéd :D
2015. jan. 12. 13:50
 3/6 Közveszélyes Kontár válasza:

Egy biomechanikus kiborg rüh lehet

Hardvere:D nagy kocka lehetsz:)

2015. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A füle hátsó tövén nem vakarta ki?A mi macskánknak minden évben atkás volt a füle, ilyen pici tubusos kenőcsöt kellett a nyakára kenni, kb 3000Ft volt, bolha meg ilyesmi ellen is jó. De mutasd meg állatorvosnak minél előbb, nehogy komolyabb baja legyen!
2015. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

csak ennyi sebet látok rajta.. azért még várok (ma nincs is sajna lehetőségem orvoshoz vinni) hátha tud még valaki valamit mondani


egyébként igen aránylag elég nagy kocka vagyok :3 de nem akarom hogy elvesszen a kabalám(az ölemben ül gépezés közben)

2015. jan. 12. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Akár az is lehet.... Állatorvos mintát vesz belőle és meg tudja nézni ott helyben mikroszkóp alatt, hogy van-e benne atka. Egy kezeletlen fülatka hosszú távon komoly károsodást képes csinálni.
2015. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!