Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ehet mandulát?

Macska ehet mandulát?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy szabad-e adni a cicának, de párat szerintem már sikerült kilopnia a csomagból és megette. Pirított mandula egyébként. Lehet tőle valami baja?
2015. jan. 19. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz rendszer belőle, semmi baja nem lesz. Egy-két falatot ehet a macska is az ember kajájából, és az ember is megkóstolhatja a macskatápot, egyiknek sem lesz semmi baja, ha nem lesz gyakori a dolog...
2015. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ügyet Lenke ***** válasza:
29%
Kicsi lopós cica :D...nem lesz semmi baja tőle, mi adunk nekük sokmindent, persze csak egy egy nagyon pici darabot amikor bármit eszünk kunyerálnak...s épp egy picit lecsípünk belőle, hogy lássuk szeretik-e, szalmakrumplit, sajtos tésztát, chipset, perecet...ha valami felvágott abból max egy kisujjkörömnyit...szinte mindenért kunyerálnak, olyan édesek. De gyakrabban adunk csemege, cicáknak fejlesztett jutalomfalatokat, amikor zörög a csomagolás futnak elő a föld alól is, is,eril a hangot s visítanak :D
2015. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ügyet Lenke ***** válasza:
27%
felismerik a csomagolás hangját s visítanak...
2015. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
60%

Az én macskám eszi a répát,csokit,szotyit,tökmagot,diót néha Mandulát is.

Semmi baja nem lett eddig.

De ha a konyha asztalon kinn marad a csoki annak vége... :D

2015. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!