Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy kan cicusom,az utóbbi időkben figyeltem fel arra,hogy a megszokottnál is gyakrabban mosakszik odalent. Ma vettem észre,hogy szegénynek a golyója ki van kaparva(hiányzik a szőr és sebes neki,a bőre piros :(). Szerintetek ha kamillateával borogatom neki akkor gyógyulni fog? Ha nem fog javulni akkor elviszem dokihoz.

2015. jan. 28. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Borogathatod, csak szerintem nem sok értelme van.

Lehet csak bolhás és azért kivakarta aztán elfertőződött, lehet gomba, atka, vagy más belső problémája, ami miatt piszkálj amagát.

Kend le betadinnal, az fertőtleníti és ha piszkálja továbbra is, akkor derítsd ki miért.

2015. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2015. jan. 28. 21:14
 3/5 Katica71 ***** válasza:
Szia, a cicód ösztönösen megpróbálja meggyógyítani magát, ha 1-2 nap mulva sem javul a helyzet, beszélnék egy orvossal. Nem tudom, a kamilla jó-e rá, megpróbálhatod, ártani biztos nem fog.
2015. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagy nehezen bekentem neki betadinnal,amit azonnal le is nyalt...Most már nem tudom megközelíteni szegényt,várok,lehet,hogy holnap el tudom kapni...Közben reménykedem,hátha jobb lesz neki
2015. jan. 28. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
csavard be legközelebb törölközőbe :)
2015. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!