Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Utalhat ez személyiség zavarra?

Utalhat ez személyiség zavarra?

Figyelt kérdés
Az interneten olvastam, hogy a macskák is lehetnek személyiség zavarosak. Az én macskám olyanokat csinál, hogy a eldobok neki egy papírgalacsint, akkor vissza hozza, hogy dobjam el újra, ha elmegyek itthonról akkor képes 1 órán át ülni a bejárati ajtóban és nyávogni utánam. És volt egy időszak(mostanában már nem) mikor nem kakilt bele az alomba, hanem másik szobába az ágyra. Pisilni az alomba pisilt, de kakilni nem akart oda. Hiába volt tiszta. Ezek a dolgok utalhatnak személyiség zavarra? Tökre úgy viselkedik mint egy kutya!
2015. febr. 3. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem személyiségzavar. Mennyit játszol vele, és mennyi idős?
2015. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 és fél éves. és rengeteget játszunk. körülbelül van vagy 50 db hiperszuper, drága játéka, de hiába lóbászom őket előtte le se kakilja... de ha előveszek egy alufólia galacsint, akkor egyből felcsillan a szeme, és már ül a lábam mellett, és nézi mikor dobom el...
2015. febr. 3. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy mi a játék a macskának és mi a gazdájának, ég és föld. Enyém képes egy papírfecnivel elszórakozni hosszú percekig, de a boltban vett játékot éppen csak megszagolja és ott hagyja. Lehet, hogy túlzottan foglalkoztatni akarod és attól lesz "zavart".
2015. febr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, ez teljesen oké, és ezt meg is értem. de ti már hallottatok olyanról, hogy visszahozza amit eldobok neki mint egy kutya?
2015. febr. 4. 02:45
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Áhh. Unokatesómék macskája is apportírozik :D Meg neki is az alufóliagolyó a kedvence.


Nekem két macsekom van, az egyik mindennel játszana, imádja a botos játékot kergetni, meg a labdákat ölni. A másik vadászcica, ő ilyenkor lesajnálóan néz, mert ez túl egyszerű. Ő ilyen környezetbe beleolvadó, természetes dolgokat hajlandó csak kergetni (fűszál, vékony ág, egér).


Egyébként abba is bele lehet ám zavarodni, ha túl sok játéka van. Rakd el legalább felét, aztán cserélgesd! Néhány nagyon nagy kedvencet kivéve az enyém is mindig azzal játszik a legszívesebben, ami az újdonság/amit régen látott.

2015. febr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon édes, okos cicád van, aki egyértelműen ragaszkodik hozzád.Az én cicámat hiába akarom megtanítani apportírozni, nem veszi a lapot :(.Szerencsés vagy, és a cicád is szerencsés, veled!
2015. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyik ismerősőm cicája is visszahozza. Vannak ilyen macskák. Ez normális!
2015. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!