Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kell adni a macskának, ha...

Mit kell adni a macskának, ha vér folyik ki a szájából?

Figyelt kérdés
Tegnap észre vettem, h csöpög a vér a szájából. Mérget evett? Adtam neki tejet, mert azt hallottam, ilyenkor azt kell neki adni. Szegény már napok óta amúgy is betegeskedett, de tegnap kezdett véreznia szája. Aki tudja mit kell ilyenkor csinálni, légyszi sűrgősen írja meg, mert lehet h napjai, vagy már csak órái vannak hátra... :(

2015. febr. 19. 12:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Én elvinném az állatorvoshoz, vagy legalább felhívnék egyet, nem itt pötyögtetnék.
2015. febr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Sürgősen el kell vinni állatorvoshoz. Mi mást kéne csinálni?!

Ha valóban mérget evett, és már vér folyik a száján, akkor valószínűleg már késő. :(

Rögtön el kellett volna vinni, amikor láttad, hogy nincs jól. Napok óta beteg, és TEGNAP ÓTA vérzik a szája?! Mire vársz??? Orvos!

2015. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Kemény, itt kérdezed és eg ynapja vérzik a régebb óta beteg macskád szája?

Hát nem tudom, ha te lennél a helyében, mit várnál a szüleidtől? Biztos ide írnának ők is, hogy adjanak e neked tejet, ha megetted a mérget esetleg... Őrület.

2015. febr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvoshoz vinni minél hamarabb!

Nem is értem, ilyenkor ez miért nem jut az eszedbe? Szerinted ki tud okosabbat mondani: egy állatorvos, akinek ez a munkája, ezt tanulta évekig, és nem mellékesen látja is testközelből a cicust, vagy pár gyakoris laikus, akik még csak nem is látják szegény macsekot?

Azt hallottad... és azt nem, hogy ilyenkor sürgősen szakszerű ellátásban kell részesíteni?

Vagy meddig akarsz várni? Ameddig bele nem pusztul?

Bocs, de nem bírom, amikor egy állattartó ennyire felelőtlen.

2015. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Bocsi nyunyókáim, rosszul írtam. Kihagytam egy olyat, h tegnap vettem észre, hogy szarul já, ma kezdett el vér csöpögni a szájából. Dokit felhívtuk, nem veszi fel a telót, a rendelője is zárva van.
2015. febr. 19. 13:07
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
komolyan nem tudom mire velni az ilyen kerdeseket... a macska / kutya haldoklik, a "gazdi" meg nem orvosnak (vagy legalabb egy felnottnek) szol, hanem egy-ket nappal kesobb megkerdezi a neten, hogy jaj most mi van.
2015. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Másik orvost esetleg nem hívnál fel? Ha már a macskád ilyen rossz állapotban van.
2015. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16%

Előszor is a nagy állatBarátokhoz!!!

Nem mindenki teheti meg anyagilag, hogy állatorvoshoz rohangáljon. Nálam is három macska van. Az anyjuk oda elett, majd szülés után rövid idővel elpusztult. Azóta mi etetgetjük Őket szánalomból. (Mi nem akartunk macskát, főleg nem hármat) de rá is vannak szoktatva, hgoy egerésszenek. Ha mérget vagy bármit megesznek, akkor nagyon sajnáljuk és eltemetjük. Nem megyünk állatorvoshoz..


A kérdezőhöz: Gondolom ez is olyan kinti macska, aki hozzátok szegődött. Ha szobacica lenne, akkor nyilván nem itt irogatnál.


Igen valószínű, hogy mérget evett, de ezt így látatlanban nem lehet megállapítani. Azonnal orvoshoz kellene vinni, ha tényleg megszeretnéd menteni.

2015. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem bírom már tovább az ilyen kérdéseket!!!

Nap mint nap szembesülök itt azzal, hogy emberek hagyják meghalni a "házikedvencüket" és végignézik.

Elég volt, ezentúl kihagyom ezt a kategórát, mert kicsapja nálam a biztosítékot.

2015. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó!

Az állattartás FELELŐSSÉG! Nem kötelező állatot tartani annak, aki nem tudja, vagy nem akarja megfelelően ellátni! Részletfizetést pedig lehet kérni az állatorvostól, sőt, sok állatvédő szervezet segít, ha kérik őket!

2015. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!