Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Altatás után mikor itatható...

Altatás után mikor itatható és etethető meg a cica?

Figyelt kérdés
A dokink azt mondta, hogy miután már úgy lássuk józan lehet adni neki, akár az ébredés után egy órával is. Szabad? Ti mit javasoltok?
2010. febr. 17. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Inni adhatsz neki, ahogy felébred. De tényleg nagyon kába lesz. Ha benti cica, az almot tedd közel hozzá, mert képes elindulni és összeesni többször, mire odaér. Az enyém legalábbis ezt csinálta. De a víztől nem lett baja. Kaját nem adtam neki azonnal, csak amikor már ő maga ment a tálhoz keresni.
2010. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Mikor már rendesen jár. Nekem volt olyan, amelyiknek már tényleg lehetett egy óra múlva, de volt olyan, amelyiket még három négy óra múlva is támogatni kellett, ha arrébb akart menni. Annak még nem adtam, nehogy félrenyelje.
2010. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, addig ne adj neki, amíg nem tiszta a tekintete, nem mozog normálisan, félrenyeli! Ne félj nem fog éhen-szomjanhalni!:)
2010. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor, amikor már nem kába. Ezt meg látni fogod rajta, mert amikor elindul, akkor cikk-cakkba fog dülöngélni.
2010. febr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!