Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért "önti" ki a vizét...

Miért "önti" ki a vizét folyton a cicánk?

Figyelt kérdés
már jó két hete folyton kib.szik velünk, kezdem azt hinni hogy utál engem és ezér ! :D 6 hónapos kismajom:D

2015. márc. 29. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
adj neki fröccsöt, a vizet én is kiborítanám
2015. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első, adj neki bort, meglásd nem akarja kiborítani! :D
2015. márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A macska utálja a vizet.

Meginni is csak akkor hajlandó, ha az megfelel az igényeinek, és a táplálékkal kevés víz jut a szervezetébe pl. csak száraz tápot kap enni.

Ha elegendő vízhez jut ivás nélkül, nem iszik, de kell, hogy legyen ivóvize, mert nem tudhatod, hogy mikor akar inni...

Csinálj neki rögzített itatót, amit nem tud kiborítani.

2015. márc. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az enyém pohárbl szeret inni, s azt felborítani, pedig van a tálkájában is. Szerintem játszik, másfél éves.
2015. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Válassz olyan tálat, amelyiket nem tudja kiborítani. Ez lehet egy téglalap alakú, alacsony tál, amiben mélyhűtött fagyi volt.
2015. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Enyém is kiborította vagy három nap egymás után. Szereztem neki stabilabb tálat, na azzal már nem bír el. :)
2015. márc. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nehéz, lapos kerámiatálba adja neki vizet, azt nem tudja felborítani.
2015. márc. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A tálkáját az enyém se borítja fel, csak a tejfölös poharat, beleivott az nyémbe, s kineveztem neki azt. Jobban szereti, mint a sajátját.
2015. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet. Naponta friss víz kell neki.

Felfedezhette, hogyha vásottságokat csinál,akkor többet van foglalkozva vele.

Kell neki venni játékokat, letenni üres kartondobozt, hogy tudjon bele bújkálni, stb.

2015. márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Játszik vele. Enyém pl. belehord apróbb dolgokat (papírfecni, kislabda, stb.), aztán megpróbálja kiszedni, amitől persze csupa víz lesz az edény körül. Kiborítani nem tudja, mert egy vastag porcelántálkában van a víz.Azt is láttam, hogy ül előtte és ahogy mozog a víz, megpróbálja megfogni :)
2015. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!