Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudtok egy 15-20 méteres...

Tudtok egy 15-20 méteres hatótávolságú macskahangtompítót?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajna nem, de nekem is kéne. Házhozszokott Kóborcicc 2 szinte állandóan üvölt, amikor kilépek a házból, hogy élvezzem a napsugaras tavaszt. Mindentől függetlenül.

Házhozszokott Kóborcicc 1 nem annyira szép, nem annyira cirmos, de többnyire csittben van. Igaz, ő régebbi és már kövérebb.

2015. ápr. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem kutyahangtompító kéne, a szomszédok csavargó és éjjel ugató kutyái ellen.
2015. ápr. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
A macskák nem hangosak (legfeljebb párzási időszakban nyávognak hangosan), de egy kutyahangtompítót én is elfogadnék xD
2015. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fulldugo. Macskara, kutyara, hangos repulore, mindenre jo.
2015. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4: Épp ez a baj. A csicsergő madarakat hallani akarom...


A párom közölte, hogy a macskahangtompítót a pisztolyra kell felszerelni... Amúgy kedveli a macskákat.

2015. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor szereld fel a hangtompítót a pisztolyra, és téma megoldva (és eszedbe se jusson lövöldözni vele, a hangtompítót csak fel kell szerelni és kész)
2015. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy haverom bumerángot javasolt. Tapasztalatok ilyesmivel?
2015. ápr. 23. 01:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Ha egy kicsit gyakorolsz, el tudod érni, hogy visszajöjjön. Hogy a macskanyávogást hogy szünteti meg, azt nem tudom.
2015. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!