Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SZOPTATÓS DAJKAMACSKÁT kellene...

SZOPTATÓS DAJKAMACSKÁT kellene találnom talált kiscicáknak. Szerintetek hol, hogyan keressek ilyet?

Figyelt kérdés
Pár napja találtam egy szatyorban letéve 5 db kiscicát. Hazahoztam, etetgetem,szépen fejlődnek,de az anyjukat sehogy se tudom pótolni. Most kezd kinyílni a szemük, most lesznek kb. 1 hetesek.Ha elfogadná őket egy DAJKAMACSKA, SZOPTATÓS, jobb lenne nekik, akárhogy igyekszem...
2015. ápr. 24. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:

tápszerrel is egészséges cicus lehet belőlük. de keresd fel a Cicamentő Angyalokat, lehet, hogy tudnak segíteni!

addig is sok sikert, és jó egészséget :)

2015. ápr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az előző kérdésednél is írtuk, hogy keress fel egy menhelyet, vagy állatorvost. Azért írtad ki a kérdést, hogy tovább tépjük a szánkat? Szép amit tettél, de azért mégis...
2015. ápr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Mi fialós macskát találtunk, egészséges, csak azt nem tudom, elfogadna-e még két kölyköt. De egyébként bármelyik faluban van szoptatós macska tavasszal, csak lehet, hogy ha a gazdája nem ismer, nem fogja hagyni, hogy rásózd.
2015. ápr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!