Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Süket macska örökbefogadása?

Süket macska örökbefogadása?

Figyelt kérdés
Szeretnék hazahozni a menhelyről egy nagyon kedves, ragaszkodó macskát. A gondozók közölték, hogy nem hall, mondtam, hogy még meggondolom a dolgot. Benti macska lenne, viszont semmi tapasztalatom macskatartás terén és nem tudom, biztosítani tudnám-e a megfelelő körülményeket. Miben más egy fogyatékkal élő macska tartása? Sosem tartottam még állatot, ezért nem akarom túl nagy fába vágni a fejszémet.
2015. máj. 27. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha benti lesz, nyugodtan fogadd örökbe, a házban nincs veszélyben egy süket macska, viszont kint nem hallja meg pl. ha jön egy autó, szóval az veszélyes lenne.
2015. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Süket macskát amúgy is csak lakásba adnak örökbe, mert ott nincs veszélyben, úgyhogy szerintem jó lesz neki nálad. Nem kell igazából másképp bánni vele, mint egy nem süket macskával.
2015. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egy teljesen egészséges macskához képest annyi lesz a különbség, hogy pl. nem fog odajönni, ha hívod, hanem neked kell odamenni hozzá... meg nem fogja zavarni, ha porszívózol
2015. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vak macskám volt, de az sem volt semmivel másabb mint a többi, mindent ugyanúgy csinált, sőt még ki is járt vadászni éjjel. Szerintem egy süket macskával sincs semmi gond. Max annyi hogy hiába kiabálsz rá mikor felmászik az asztalra... attól még nem fog onnan lejönni. :)
2015. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak hanggal lehet hívni, tud szájról, arcról, kézjelekből is olvasni és a dobbantást, rezgéseket is érzékeli.
2015. máj. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!