Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam alomhoz a...

Hogyan szoktassam alomhoz a kiscicát?

Figyelt kérdés
Az én problémám elég bonyolult mert a cica anyukája meghalt kb fialás után 5 nappal és azóta én nevelem cumizik meg stb hálistennek megmaradt 30.-án (szombaton) elkezdett kinyilni a szeme hétfőre teljesen kinyilt. Nem tudom hogy hányhetes pontosan de ezek az infók alapján ahogy számolgattam kb 2,5 hetes lehet és egy Perzsa kiscicárol van szó. Remélem az összes használható infót leírtam. Válaszokat előre is köszönöm :)

2015. jún. 5. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.


Szegény picike.

Az anya macskák nyaldosni szokták a feneküket, így ürítési inger keletkezik, esetleg próbáld meg egy langyos melegvizes vattával törölgetni a fenekét, s rátenni alomra.

Ha picit nő, próbálhatod, úgy, hogy beleteszed az alomba és az első lábaim kaparó mozdulatot imitálsz, esetleg ha valahova már sikerült végezni a dologgal, vidd oda a kakit, és mellette kapargassad a lábaival.

Hamar rá fog szokni, ne aggódj.

2015. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!