Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan segíthetnék rajta?

Hogyan segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
A kismacskám jobb mandulája nagyon be van dagadva(ma vettem észre) ,és elég rekedt valamint láza is van.. Az étvágya nem csökkent és ugyanolyan játékos is.. Mit tehetnék ,hogy elôbb meggyògyuljon? ( meleg helyen alszik,plüss pokròcon,nem kap hideg ételt,sem hideg folyadékot,tettem a nyakába kis sálat) 19/L
2015. jún. 8. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvos!
2015. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs pénzem állat orvosra. :(
2015. jún. 9. 00:08
 3/9 anonim ***** válasza:
honnan veszed, hogy lázas? honnan veszed hogy a mandulája van megdagadva? mi az, hogy "rekedt"?
2015. jún. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérj kölcsön, és vidd állatorvoshoz. Vagy kérj a dokinál részletfizetést.
2015. jún. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is, nem tartunk úgy állatot, hogy nincs pénzünk rá.

Másodszor, miből gondolod, hogy lázas? Azt tudod, hogy a macskák testhőmérséklete 2 fokkal magasabb az emberénél? Tehát náluk a 38-39 fok a normális, a 40-41 a hőemelkedés, és így tovább?

2015. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Állatorvoshoz kell vinni ha beteg. Az meg milyen ovis megoldás, hogy sálat kötsz a nyakába? Ez nem egy rajzfilm könyörgöm....

Ha nincs pénzed, akkor kérj kölcsön vagy részletfizetést a dokitól.

2015. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a lebaszarintást.. 1. nem vagyok annyira hülye,hogy ne tudjam ,hogy mikor rekedt és,hogy milye van megdagadva.2 ha a te mandulád van megdagadva akkor is teszel valamit a nyakadba,hogy ne legyen rosszabb,ne érje úgy a huzat,3 a kismacskát berakták hozzánk(ami itt nem újdonság),mit kellett voln tenned,kilöknöm az utcára? 4. Itt Szerbiában csak úgy senki nem ad kölcsön fôleg nem állat miatt és az orvos sem kezeli elôre pénz nélkül. Am köszi.
2015. jún. 9. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogyan mérted meg a lázát, de szerintem egyáltalán nem biztos, hogy lázas, ezt szerintem csak orvos tudja megmondani. Az hogy ,,rekedt" az én macskámnál is volt, másnapra elmúlt, fogalmam sincs, hogy ez mitől van. Nem vagyok orvos, szóval nem tudom, hogy miért vagy mi van ott bedagadva neki, de ha felhívod az állatorvost, és csak telefonon beszélsz vele, akkor nyilván nem fogja rád csapni a kagylót, el fogja mondani, amit látatlanul is javasolni tud. Szedd le a cicáról a sálat, mert véletlen beleakad valamibe, és fennakad a cica, de meg is fulladhat. Inni nagyon jó lesz neki a szobahőmérsékletű víz, tejet ne adj neki, mert kiskorukban könnyen lefostosodnak tőle a laktózérzékenység miatt.
2015. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elmůlt neki a "daganat"., :)
2015. jún. 15. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!