Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy három éves kandúr...

Van egy három éves kandúr perzsa cicám. Az utóbbi időbe sokat köhög, előre dugja a fejét és köhög úgy mint mikor hányni szokott. Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Igazból nem tudom mi lehet a baja?! Nem valami aktív mostanában, nem is eszik úgy mint régen. Lehet, hogy a szór kaparja a torkát vagy egyéb valami betegség?
2010. márc. 1. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vidd el minél hamarabb :)
2010. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet a szőrtől köhög arra van különböző paszta adhatsz neki de a legjobb az orvos ő pasztát is tud ajánlani vagy bármi mást ami segit a cicán!
2010. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha így hörögnek,köhögnek a macskák, akkor szőrcsomó van a torkán. Az én cicám is viszonylag sűrűn "köhög". De nem hinném,hogy állatorvoshoz kéne miatta vinni.
2010. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

ja és egyébként nyugi:) biztos nincs komoly baj , de azért vidd el

2010. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
szerintem vidd el mert az én macskámnál is így kezdődött,aztán kiderült hogy macskainfluenzás. szegényt már nem tudták megmenteni...:(
2010. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
49%
Szerintem is a szőrcsomó lehet a gond.... az enyém whiskas anti hairball-t kap.
2010. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
buz.. akarom mondani bezopet - szőroldó krém. Még szereti is, benyalná az egész tubussal. Hosszú szőrű macskáknál kötelező, ahogy a szőr fésülése is.
2010. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia az én cicám is ezt csinálja, akkor ha megkergeti a másik cicám, lehet, hogy már öreg, már mint az enyém, mert én elvittem orvoshoz, és semmi szervi baját nem talált, írt föl neki gyógyszert attól meg nem evett,és az enyém nagyon is le van hízva,bár ő nőstény, de sterilizált,üdv,a cicának is.
2010. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Royal Canin szőroldó száraztáp vagy egy szőroldó paszta is megteszi.
2010. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!