Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kandúr cica ivartalanítása...

Kandúr cica ivartalanítása után ez normális?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy "merevedése van" vagy mi ez a cicáknál, és furcsán viselkedik... 2-3 hónapja lett ivartalanítva, most 9 hónapos.

2015. jún. 25. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Igen, normális, hogy van merevedése. Csak kiherélve lett, attól még a pénisze megvan és működőképes, csak nem tud szaporodni.

Gondolj bele: embereknél is, aki "steril", annak is van merevedése.


#1: Egyrészt azért kell ivartalanítani, hogy kóbor macskáknak se csináljon fölös szaporulatot, mert akkor a kicsik is az utcán fognak élni és idő előtt meghalni

Másrészt az ivartalanított kandúr nem jelöl, vagyis nem spricceli le azzal az orrfacsaró folyadékkal a bútorokat, ajtófélfákat.

Harmadrészt, az ivartalanított kandúr nem kóborol annyit.

Csak gondolkodni kéne, de "a hülyék köztünk élnek".

2015. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem találkoztam még "steril" férfival sem :D Én tényleg azt gondoltam,hogyha kiveszik a golyókáit,onnantól vége...

De így megnyugodtam,az a lényeg,hogy nincs semmi baja a Drágámnak!

2015. jún. 25. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
attol fugg mikor van neki. Pl ivartalanitott ha nyalja magat ugyan ugy lehet neki, maximum nem urit spermat
2015. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van a dolog, ha arra gondolsz, hogy a penisz kijon a helyerol, az teljesen normalis, es nem fugg az ivarossagtol.

Az is teljesen rendben van, ha tisztogatja magat ott is.


Viszont, mire gondolsz, hogy furcsan viselkedik?

2015. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rosszalkodik. Szóval ilyenek,hogy kiborítja a vizes tálkáját, próbálja ellopni a mi ennivalónkat(soha nem adunk neki emberi kaját),nyávog ok nélkül. De lehet nincs összefüggés közötte. Voltunk azóta orvosnál, teljesen egészséges...
2015. jún. 29. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!