Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit rövidszőrű vásárlás?

Brit rövidszőrű vásárlás?

Figyelt kérdés

Hobbi céljából, házban szeretném tartani.

Nem fontos, hogy fajtiszta legyen, csak kisebb-nagyobb mértékben hasonlítson rá.

Nincs valami sok pénzem rá, előny, ha tolna megyében van, vagy valahogy meg tudják oldani a szállítást.

Sok oldalt néztem neten, de fogalmam sincs, hogy honnan lenne érdemes venni és milyet.

Mikre figyeljek oda a vásárlásnál?

Tudnátok esetleg linkelni konkrét kiscicákat?

Teljesen kezdő vagyok a témában, de ez a cicafajta nagyon megfogott, esetleg sziámi jöhet még szóba



#vásárlás #brit #rövidszrü
2015. jún. 30. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fontos, hogy fajtatiszta legyen, nézz körül a menhelyeken, tele vannak szebbnél-szebb cicákkal.
2015. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs a közelben menhely, ami macskákkal is foglalkozna. Legalábbis nem találtam
2015. jún. 30. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

a menhelyeken általában vannak macskák!

legalábbis a mi városunkban több menhely van, igaz kutyák többen vannak de van néhány macska.sok helyen neten fent vannak a képek is az állatról. szerintem megéri akár több órát is utazni érte, ha látsz olyat ami megtetszik. de ha nincs kocsid akkor a városból esetleg.

sziámi cicákat én még háztól is 15E környékén látok.

szerintem ha nincs sok pénzed rá akkor fogadj örökbe és a pénz a vásárlására szánnál,abból féregtelenítsd oltasd be vagy tedd el mert szükség lehet rá. úgy értem bármi történhet ami miatt állatorvoshoz kell vinni, nem árt ha van egy kis tartalék rá.(A mi macskánk a legrosszabbkor törte el a macskát, de muszáj volt ugye kezeltetni!!)

2015. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, merre laksz, az itteni menhely tele van cicákkal (kicsik is vannak).
2015. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
kb mennyi pénz szánsz rá?
2015. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
max 20k, ha be van oltva
2015. júl. 3. 20:57
 7/7 macdln ***** válasza:

20000-ért nem kapsz brit rövid szőrűt, legalább is oltott, féregtelenítettet nem, max szaporítótól. :) De azt egyáltalán nem ajánlom.

Tolna megyében egy brit, lógófülű hirdetést találtam, sajnos állófülű britet nem találtam. Azért a lógófülűt belinkelem :

[link]

2015. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!