Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez a macska csak úgy kikarmolt...

Ez a macska csak úgy kikarmolta a csaj szemét?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=W4rvouqyVUk


A csaj megvakult,vagy csak a szeme körül karmolta el valahol?


2015. júl. 14. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megvakulhatott,mivel a szemebol folyik a ver,nem a kornyekerol..
2015. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szemének semmi baja nem lett. Csak a szemhélya belsejébe kapott.
2015. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Most nem azért, de 14 másodpercnél belekap a macska a szememébe, és ő meg A KAMERA ELŐTT másfél percig lesi magát ahelyett hogy rohanna a szüleihez, vagy a kórházba.

Őszintén? Ha megvakult sem kár érte. (De szerintem ez nem olyan gázos)

2015. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akár mennyire kedvelem az állatokat,de ha macskám lenne és hasonló dolog történne érdekes dolgokat tennék vele az biztos.
2015. júl. 14. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Jó esetben már 3 évesen megtanítja a gyerekének apuci/anyuci, hogy nem hajolunk közel a macskához, mert akármennyire jó fej állatka is, a szemed mozog. És a macska ugrik a mozgó dolgokra. A csaj volt idióta.
2015. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amúgy a videó alatt írja, hogy néhány héten belül rendbejön, szóval nem vakult meg
2015. júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hat ezek (a csaj, es a macska) igazan jol megtalatak egymast.

Irnam, hogy a macska nem akarta bantani a csajt, de valojaban de. Viszont, mielott odacsapott, csak ugy szorta magabol a jeleket, hogy komolyan "ne piszkalj, full ideg vagyok" modban van (nem ismerem az elozmenyet, hogy hogy kerult oda a macska, es mitol lett ilyen)

Erre mit csinal a csaj? Beleteszi a fejet a macskába... Termeszetes, hogy odacsap.

Megjegyzem, ez sem menti fel a macskat az alol, hogy szandekosan, a karmait hasznalva megut egy embert, de egy ilyen felnott macskanal ezt elerni, komoly nevelesi hianyossag. Szoval, tovabbra is gratulalok a csajnak. Remelem valaki aki egy picit is ert a macskakhoz, atveszi tole, es lgkozelebb max plussallatot fog tartani...

2015. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ohhhh :( nézni sem bírom a videót
2015. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!