Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok nekem olyan pl-kat...

Tudnátok nekem olyan pl-kat mondani ami arra utal hogy megverték a cicámat?Nagyon aggódom miatta

Figyelt kérdés
2015. júl. 21. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kutyánál szembetűnőbb mert fél. A cica is, esetleg fájdalmai vannak ha valahol hozzáársz nyávog elhúzódik. Van amelyik fél ha közeledsz, vagy fúj kezdetben... Igazából ennyi hirtelen. Vagy bágyadt összeesik stb. Vidd dokihoz ha meg tudod fogni, vagy zárd be h ne szökjön el és hívj dokit. Ha aggódsh, és látod valami nem kerek vele ez a biztos.
2015. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Jelentsétek a kérdést, indokolatlan csupa nagybetű.
2015. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 danielXYZ válasza:
100%

Szia.


Attól függ mennyire verték meg szegényt lehet sántít kicsit, feltünően sokat nyávok vagy inkább sír a fájdalomtól, vérfoltok, sebek a testén, mozgékony általában de x ideje csak fekszik, piszkos, alig eszik satöbbi satöbbi. Remélem segítettem. Hali

2015. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem csupa nagybetű "Nagyon aggódom miatta" Ez kisbetűt is tartalmaz
2015. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vérfoltjai nincsenek, de a többi mind igaz rá!
2015. júl. 21. 18:50
 6/8 anonim válasza:
Ha szokott sétálni éjszaka, akkor lehet, hogy valaki megfogta, és megverte.Ha benn a házban szokott aludni, akkor lehet, hogy ott történt vele valami.
2015. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sérülései vannak. Meg kell nézni, milyenek. Másik macska is lehet, kutya is elkaphatja, le is eshet valahonnan.
2015. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
AZ eddiiekből itélve a legjobb megoldás a doki
2015. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!