Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? Összeverekedtek...

Mit csináljak? Összeverekedtek a macskák.

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem haza, volt már egy idősebb macskám szüleimnél, aki sajnos egy agresszív dög. (Nem tudom, mit ronthattam el, mindig mindenből a legjobbat kapta+rengeteg törődést, de kiskorától nem lehet hozzányúlni, ok nélkül támad, karmol, egyedül kajáért képes hízelegni.)

Hazahoztam az új cicámat, gondoltam, majd megszokják egymást. Az elején nem volt gond, az öreg kerülte a kicsit, néha ráfújt és morgott, de inkább elbújt ha meglátta. Szegény kicsi naiv és próbált ismerkedni, de az öreg ma nagyon csúnyán elkapta.

Mit csináljak? Kétségbe vagyok esve. Szegény kiscicámat nagy stressznek teszem ki, nem akarom, hogy rettegjen és az ágy alatt bujkáljon:(


2015. júl. 26. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A nagymacska nincs ivartalanítva?
2015. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindkettő ivartalanított lány.
2015. júl. 26. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!