Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macska neveket tudtok?

Milyen macska neveket tudtok?

Figyelt kérdés
Jöhetnek cuki, ciki , gáz, trágár, furcsa vagy klasszikus nevek is.

2015. aug. 3. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
[link] :D
2015. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

De az nagyon gáz volt, mikor átmentem a szomszédhoz és hívta a cicáját:

Puncuska, gyere, de hallottam már ezeknek a szinonimáját pl

puncika, cuncus, punika stb..

klasszikusnál Cirmi a leggyakoribb, de én nem nagyon adok magyar neveket az állatoknak, pl gyik-en egyik csajnak a kutyáját is én neveztem el border collie és Oreo lett a neve, Tyson az ami még elég népszerű állatok körében, aztán van a Trixy, görög istenek, barátnőmnek van egy macskája, ő meg Ludmilla, na pont az a név, amit senkire sem aggatnék :D kinek mi jön be, csak elég cinkesnek tartom, ha az utcán szólal meg, pl múltkor egy idősebb férfi ordított a Westijének, hogy B_zi gyere ide!

2015. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2: XDDDDDDDDDDDD Klasszikus: Cirmi Sajátunk neve: Az a neve, hogy Maci, mert elég hájas :D trágárt, furcsát már írtak :D
2015. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

attól függ milyen a cica

fehér: hómancs,hógolyó

fekete: kormi,turó rudi :-D

esetleg tappancs,gombóc

a enyém Lucy-(Lüszi)

hallottam már olyat is,hogy Boldogság :-)

2015. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én macskámnak Puki a neve
2015. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#2 én hívom a macskámat Cuncusnak, de az ő becses neve Cucu :D


Nekem kedvencem állatnevem a Lucifer :)

2015. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem tetszik a Dönci és a nemtudomhogykellleírnideígykellejteni: Misszi
2015. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 vfrtom ***** válasza:
Az egyik Dodzsem volt, mint a kisautó (mindig felfelé állt a farka), a másik meg Tipli, "tiplizzél már le innen"-ből.
2015. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cirmi ,Ördög , Parizer ,Mióka ,Angyalka , Angyal ,Ördi , Bók , Éj , Pötyi , Manó , Folti , Hercegnő , Herceg , Mrs. ____ ,Miss ____ , Mister ___ , Muffin , Süti , Csoki , Vanilía , Eprescsók , Habcsók , Krili , Kormi , Tóbiás (Toby) , Muci , Cunci , Cinkra , Szépség , Fiú , Lány , Léna , Heléna , Günter , Kelly , Borzos , Maszat , Törpi , Milky , Vandy (Vendi) , Lufi , Lulu ,Lola , Maci , Tündér ,Tündérke , Virágszál , April (Épril) Stella , Jenna (Dzsenna) , Cicabogár , (Vannak olyanok akik sajna utálják az álatokat és mégis van nekik és megkeserítik szegények életét hallottam ,hogy valakik így hívták állatukat: B***,L***,K****,R****** stb. ) Királylány , Tündér koszorú , Szőrös , Gabby (Gebi) , Morci , Durci , Ari , Tejszín , Katona , Meow (miaú) , Kitten , Cat , Pillecukor , Vattacukor , Báránykám , Hentes xD , Árvácska , Aranka
2015. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok az előző még eszembe jutott pár :

Mancs,Tappancs,Pamacs,Manna,Mercy,Gombóc,Gombolyag,Gombi,Gömböc,Bajusz,Úrfi,Kóci,Frizurás,Luckey,Gombócartúr,Molly,Mester (májsztrónak ejtve jobb) , Sonka ,Csülök,Karaj , Hurka,Kolbács,Virsli xD , Gömbi,Dolphi (Dolpi) ,Dolly ,Száncsó , Nate (Nét), Monty,Köry ,Shina (Sina) , Marci , Barci , Karcsi ,Lepény ,Hoppy

2015. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!