Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ráér később is dokihoz vinnem...

Ráér később is dokihoz vinnem a kiscicát?

Figyelt kérdés
Egy 9 hetes kiscicánk van kb. egy hete van nálunk de én elvoltam nyaralni és édesanyám 3 napig tehén tejet adott neki a táp mellé.Máma össze fosott mindent és az egyik mintha kicsit véres lett volna de utána már nem volt olyan,legszívesebben állatorvoshoz vinném,de az ünnepek miatt 23. áig zárva és csak Székesfehérvárra lehetne vinni a nagyba,de se jogsi se kocsi.Eszik rendesen meg iszik is de mikor ürít mindig nyávog,és a páromnak a mellét keresi és szopni szeretne.Rá ér 24. én elvinni állatorvoshoz vagy keressek egy fuvart?Esetleg vegyek neki macskatejport?

2015. aug. 21. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csökken a hasmenése, akkor kivárhatod a rendes orvosi rendelésidőt.
2015. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adj neki főtt rizst kis főtt csirkehússal, pici széntablettát is tehetsz bele. Arra figyelj, hogy elég vizet igyon, ha kell, töltögess a szájába, nehogy kiszáradjon.
2015. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2015. aug. 21. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Cica hogy van?
2015. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!