Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hányhatott a macskám?

Miért hányhatott a macskám?

Figyelt kérdés

3 éves ivartalanított kandúr cicám van. Nagyon válogatós, alapból keveset eszik (napi egy alutasakos + annyi száraz eledel amennyi jól esik neki, de az sem sok) Szárazból Taste of the Wildot kap, alutasakosból pedig általában Félixet, vagy Rossmann sajátmárkásat (tudom nem egy csúcsminőség, TOTW mellett szerintem ez is megfelel)

Pár napja kihányta a megemésztetlen kaját, akkor még annyira nem zavart, mert lehet a hirtelen meleg miatt, vagy kicsit túlette magát, gondoltam én. Viszont tegnap megint kaját hányt, kezdek aggódni. Amúgy semmi baja ugyan olyan ördögfióka mint általában, rohangál, tör-zúz mint mindig, ezt a hányás dolgot viszont nem tartom normálisnak. Volt valakinek hasonló a cicájával esetleg? Állatorvoshoz azért nem vittem még, mert a közérzetével szerintem semmi baj nincs, viszont ha még egy hányás lesz akkor megyünk természetesen.


2015. aug. 29. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem adtál neki új ízesítésű tasakost? Enyém egyik a sárgacímkés Félixtől hányt, a többitől semmi baja. Vagy esetleg nincs növény a lakásban, amit megrág? Nekem van egy dracénám, a végét időnként megcsócsálják és a fűrészes rész miatt visszaöklendezik, mert vsz. fennakad a nyelvükön vagy a nyelőcsőben.
2015. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!