Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kedves macskások! Kinél...

Kedves macskások! Kinél jelentkezett már gégegyulladás? Kicsi kincsem egyik pillanatról a másikra csuklani kezdett, utána rohamosan rosszabbodott az állapota, nagyon fulladt.

Figyelt kérdés

Azt hittem valami megakadt a torkán, de nem, nyaka csúnyán megduzzadt, rohantam vele az állatorvoshoz. Kettőt is megjártunk. Kapott injekciókat.

Szerencsére a cica már azóta jól van.Semmi előjele nem volt ennek az egésznek.Mitől alakulhatott ki nála ? Benti cica egyébként.Első cicám 2 éves kandúr nincs még különösebb tapasztalatom macskák terén.Minden jó tanácsot szívesen és köszönettel fogadok ! Jövő héten viszem kötelező oltásra mert még nem volt.



2015. szept. 5. 17:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Este arra lettem figyelmes csúnyán veszi a levegőt, és ez csak rosszabbodott.Orvos nem rég ment el, torokgyulladást állapított meg. Cicus kapott kettő szurit, aminek a hatása 3 napig tart. Aztán meglátjuk mi lesz. Ezek szerint a torka érzékenyebb :-/
2015. szept. 15. 15:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Amint lehet vidd el állatorvoshoz, nehogy valami komolyabb baja legyen!
2015. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább az állatorvos tudja megmondani, hogy kicsi kincsednek mi baja van/volt.
2015. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem jártál volna még orvosnál vele, elsőre az jutna eszembe, hogy lenyelt egy darazsat és allergiás reakció alakult ki nála. Ez nem merült fel?
2015. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, kedvesek vagytok ! :-)

Látta és kezelte állatorvos, szerencsére mára semmi baja !

Mind két esetben elégnek bizonyult a 2x2 szuri !

Egészséges cicája legyen mindenkinek ! :-)

2015. szept. 19. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök!
2015. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!