Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolhás lett a szobacicám?

Bolhás lett a szobacicám?

Figyelt kérdés

Voltunk vendégségben egy tanyán, szerintem frankón hazahoztuk neki :( Nem kijárós, így máshol nem szedhette össze... na mindegy, nem is ez a lényeg.

Vettem fürdetőt (jó drága volt backi..). Eddig is fürdettük, de sima cicasamponnal, nem bolhással.

A fekhelyéből hogy tudom kitakarítani? Szabad azt mosógépben mosni? Nagyon hullik a szőre, így a fekhely is mindig csupa szőr, hiába takarítom. Lehet ezt így mosni a gépben? Kijönnek attól a bolhák? A másik fekhelyét én csináltam, azt úgy ahogy van, kidobom. Tegnap fertőtlenítettem az almot és cseréltem ki, most újból kell? Vagy abban nem maradnak meg?

Sosem volt még bolhás, csak mikor idekerült, de akkor egyből a fürdőben kezdtünk, így más nem lett olyan..

Ja, és a szobaszőnyeg, kanapé, ilyesmi...? Azokkal mit kezdjek? Meg amúgy az egész lakással? Hogy tudom kiírtani??


Tudtok segíteni, mi a menet ilyenkor?


2015. szept. 8. 17:04
 1/3 anonim válasza:
A lakást és a helyét lefújhatod Biokillel.Nyugodtan lehet használni mindenen nem hagy szagot,foltot és a bolhák is eltűnnek.Én is ezt szoktam csinálni hetente mert nekem ki-be járós cicám van.
2015. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ilyet hol lehet venni és mennyibe kerül?


köszi

2015. szept. 8. 20:25
 3/3 anonim válasza:
Én itt a vas-műszaki boltba szoktam venni.Kb max 1500 ft,de sokáig elég.
2015. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!