Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Öreg macskát érdemes-e ivartal...

Öreg macskát érdemes-e ivartalanítani?

Figyelt kérdés
A szüléstől szeretném megkímélni de attól félek nem ébredne fel.
2015. szept. 10. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen,érdemes és fontos!


Hogy nem ébred fel? Ja,ez benne van,de ilyen alapon soha ne enged elaludni sem,hátha...

2015. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az az öreg?


Amúgy ha aggódsz és rászánod, akkor válassz olyan helyet, ahol vért vesznek tőle ébren, néznek egy labort és megnézik egyáltalán altatható-e, mielőtt megműtik. Sok helyen ilyet nem csinálnak, és még a vért is altatásban veszik, ami elég gáz szerintem azért.

2015. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy öreg? Hány éves?
2015. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olyan tizenéves lehet (nem a sajátom), és tudsz ilyen helyet? Egyébként jól tartja magát de féltem is szegényt, ilyen korban nem tudom h viselné ezt, ha egyáltalán túl éli.
2015. szept. 10. 13:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Beszélj állatorvossal. Ha ő bizonytalan, keress fel egy állatkórházat, ott érdeklődj. Végső esetben lehet neki fogamzásgátlót adni, ha az orvos jónak látja.
2015. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. szept. 10. 22:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Pesti vagy? Ha igen, akkor pl. Mancsok rendelőt tudom ajánlani. Ha Budán kell, akkor a Budafoki Állatgyógyászati Központot. Mindkettő többet nyújt az átlag helyeknél, árban viszont nem drágábbak egyáltalán, sőt én sokszor fizettem már mindkét helyen kevesebbet ugyanazért, mint mondjuk egy tök átlagos rendelőben, ahol nem is voltak annyira felkészültek és felszereltek, mint ezek a két helyen.
2015. szept. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igaz, a Mancsoknak két rendelője is van, ebből az egyik a Budán.
2015. szept. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok de köszi szépen
2015. szept. 11. 13:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom hogy kéne renelőt ajánlani, ha "vidéki" vagy. Elég nagy ám az ország.
2015. szept. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!