Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?...

Mi baja lehet a cicámnak? (fontos)

Figyelt kérdés

Nemakart előjönni, nagynehezen előjött és most valami baja van.. Nagyon lassan mozog, rámnyávog ha hozzáérek, és most úgy csinál mint aki fial, mint mikor egy macska nyomja kifele a kiscicát.

Nem hasas.. Mi baja lehet? :( Nagyon aggódok!


2015. szept. 24. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen gyorsan csak tudod, juttasd el állatorvoshoz! Ha erőlködik, az valami nagy gondra utal, például lehet bélelzáródás is. A cicák nagyon gyorsan tönkremennek, a miénknek múlt karácsonykor volt bélelzáródása, reggel még játszott, délután már csak gubbasztott, rögtön vittük orvoshoz, de még egy nap volt, mire diagnosztizálták (kontrasztos röntgennel), hogy hol a baj, aztán megműtötték. Ha nem vagyunk gyorsak, nem élte volna túl. Remélem, a te cicádnál nem ilyen drasztikus a dolog, de mindenképpen sürgősen lássa állatorvos!
2015. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Pont ezért aggódom nagyon mert sajnos nincs pénzem állatorvsora, itt sírok miatta..

Alig bír menni, vakarózni is nagyon nehezen :(

2015. szept. 24. 23:07
 3/15 anonim ***** válasza:
Pedig jobban tennéd ha szánnál az állatorvosra pénzt!
2015. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem bántásként írtam, de tényleg ne sajnáld rá a pénzt!
2015. szept. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

5000 forintunk van fizuig..

Én ebbe belehalok :'( mindig mindent megtettem érte erre most semmit nemtudok :'(

2015. szept. 24. 23:26
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha elmegyek vele orvoshoz és megkérdezem a dokit hogy megtudná e vizsgálni anélkül hogy fizetek mit mondana? nagyon ideges és szomorú vagyok, nembírom abbahagyni a sírást.. :( mielőtt előjött akkoris sírtam mert éreztem hogy baj van :(
2015. szept. 24. 23:32
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha rendes az állatorvos, akkor engedi, hogy később fizess az ellátásért, próbáld meg, vannak még csodák.
2015. szept. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kérj kölcsön, vagy kérd meg az állatorvost, hogy hadd fizess akkor, mikor fizetést kaptál.
2015. szept. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem írod, mennyi idős a cica. HA rendszeresen jártatok egy adott állatorvoshoz, vele biztosan lehet beszélni a részlet-, vagy későbbi fizetésről. DE ha nincs ilyen orvos, azért ne lepődj meg, ha elutasít. Én több mint 20 éve járok ugyanahhoz, már a 4.,5. cicával. Kisebb dolgokért már nem is kér pénzt, az oltásokért pl. csak annak az árát stb. De ehhez hosszú évek egymás iránti bizalma kell.
2015. szept. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

2 éves a cicám.

Egyszer a kiscicája volt nagyon beteg ( 1 hetes volt) azzal voltam nála..

Mamámékkal jóban van, hosszú évek óta, hát nemtudom.

De mindenképp megpróbálom!

2015. szept. 25. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!