Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen a cicám?

Miért ilyen a cicám?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van 2 cicám,testvérek, és mégis az egyik annyira hízelgős, meg felmászik az ölembe stb., a másik meg nem hajlandó ölbe lenni... elkezd morogni meg ki akar mászni onnan... Miért csinálja ezt? Hozzá lehet még szoktatni ahoz hogy ölbe legyen? (5 hónapos)
2015. szept. 30. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

A macskáknak is van személyisége, mint ahogy nekünk is. Az én tesóm is hízeleg másoknak, én viszont ki nem állhatom az embereket.

Ha erőlteted nem fog az öledben maradni, sőt menekül és elkerüli a kontaktust. Próbáld jutalom falatkákkal az öledbe csalni és finoman simogatni. Legyél türelmes. Ne simogasd teli tenyérrel végig a hátát, figyelj arra mit akar neked üzenni, vakargasd a fülét és az állát inkább. A macskák testbeszéddel rávezetnek arra mit akarnak.

https://www.youtube.com/watch?v=Si-yk1KxYX0

2015. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy teljesen más személyiségűek csak nem gondoltam h ennyire különbözni fognak viselkedésileg... köszi választ, mindenképpen kipróbálom :)
2015. szept. 30. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!