Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok javasolni kiváló...

Tudnátok javasolni kiváló macskaalmot ami olcsó?

Figyelt kérdés

Kiváló : pormentes, jól szagtalanít, nagyon jól csomósodik.


Minden tanácsot, véleményt szívesen fogadok.


Köszönöm!



2015. okt. 8. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Jelen pillanatban nincs macskám, így ajánlani sem tudok, viszont van egy gyanúm, hogy a kiváló és az olcsó sajnos soha nem jár együtt. :)
2015. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor ár/érték arányban a legjobb :)
2015. okt. 8. 10:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Lidl saját márkás
2015. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a spar-ban szoktam venni,de azt hiszem ez a fajta máshol is kapható.A neve nem jut eszembe,sajnos most nem az van itthon,így nem tudom megnézni.Papír csomagolàsa van,és világos zöld a színe.
2015. okt. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
megtaláltam Biolux a neve
2015. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Biolux tényleg jó és olcsó, habár én szilikonosat használok (Tigerino), az a legjobb. Sokkal tovább ki is tart, kevesebbet kell takarítani.
2015. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Vicuska87 ***** válasza:

Én még keresem az igazi tutit!

MOst biokats micro-t használok, de nagyon porol...

Shah-t én is használtam, de nekem abszolút nem nyelte el a szagot és baromi sok fogyott belőle heti 1 zsák...

2015. okt. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi fit+fun bioclean-t hasznalunk, fressnapf-os, 2000-2400ft 20 kg. 2 kényes macskám van, előtte a rossmannosat használtuk, de az ehhez képest méregdrága. Nekunk zárt a macska wc, de sok alommal még így is büdös volt. A macskák sem szerették mindet, pl. a bioluxnál simán mellé pisiltek. Én azt utáltam (nyilván...)

Ez a 2 macskára kb. 4-5 hétre elég. A leírásával ellentétben én nem csak utántöltöm, hanem heti egyszer lecserélem teljesen. (persze hét közben ha nagyon összepisilik, utántöltöm)

Ez teljesen jól összecsomósodik és nem küzdünk a porosodással sem. Max. ha a macska ezerrel túrja, akkor 1-2szemcsét kihord az alomból a tappancsán, de ennyi.

Anyámnak az aldis (vagy pennys, bocs nem tudom pontosan) szilikonos vált be, de neki egy aggastyán 16 éves kandúrja van aki azért annyira már nem aktív az emésztését tekintve, így nem megy rá a gatyája a drága alomra.

2015. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Utolsó válaszolónak üzenem, hogy most a fit+fun bioclean-t próbáljuk ki.Amikor beleöntöttem az üres alomtálba akkor eléggé porolt, de ha cserébe jól összexsomósodik és jól elnyeli a szagokat akkor már megérte természetesen. Az sem mellékes hogy gazdaságos legyen.2200ft 20 kg alom nagyon jó ajánlatnak tűnik. Remélem tényleg beválik.
2015. okt. 10. 20:35
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Én a Aldiban kapható szilikátos Shah márkájú alomra esküszöm, 2000 ft 8 liter és gyakran le van akciózva 1500 ft-ra. Ez a legjobb ár-érték arányú, sokáig elég, kevésbé porzik mint a többi, amit próbáltam.


[link]

2015. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!