Kezdőoldal » Állatok » Macskák » GrumpyCat az milyen fajta macska?

GrumpyCat az milyen fajta macska?

Figyelt kérdés
pls segítsetek mert szeretnék egy ilyen cicát csak nem tudom hogy milyen fajta :(

2015. okt. 19. 17:24
 1/10 anonim válasza:

"Sokan kérdezik Grumpy Cat milyen fajta és,hogy lehet-e ilyen fajta cicát vásárolni.

Jelenleg Grumpy Cat csak ők ketten vannak Pokey-vel és a gazdája sajnos nem akarja tenyészteni ezt a fajtát hiszen létezik.

Nincs fajtája. Egy genetikai probléma folyamán történt. egyesek fehérmancsú sziámi macskának titulálják, de a gazdája elmondása szerint két sima házimacska kölyke...

Ez a cica egyedi eset, nem külön faj. A szülei sima házimacskák. Nem tudják, miért lett ilyen az "arckifejezése" smile hangulatjel Mivel a macsek egészséges, nem vizsgálgattatják a gazdik."


[link]

2015. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy genetikai selejt.

Ha jobban utánaolvasol, kiderül, hogy szerencsétlen nem képes ugrani, magától ülni és nagyon járni sem. Törpenövéssel született, ne akarj ilyen macskát.

Nála egy cicát sajnálok jobban, a Lil Bulb nevű "macskát". Szintén törpe, nincsenek fogai, a szeme majdnem kiesik az üregéből.

Ezekből az állati furcsaságokból él meg a gazdi, aki ahelyett, hogy megkönnyítené kedvence amúgy nehéz mindennapjait, tévében, neten mutogatja, dicsekszik vele, aztán csodálkozunk, hogy minden házikedvenc egyre jobban elkorcsosul, mert mindenkinek ilyen kell...

Az állatokat sajnálom, a gazdájukat kevésbé...

2015. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

szerintem nem selejt... egy csodálatos dolog...

olyan mint egy pici baba akinek segíteni kell

2015. okt. 19. 19:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak gondolj bele, milyen lehet egy ösztön vezérelt állatnak lenni, akinek nem tudod megmagyarázni, hogy márpedig nem mehetsz egeret fogni, hiába az minden vágyad.


Ennyi erővel olyan jó dolog emberi fogyatékosnak lenni, tök jó dolog oxigénhiánnyal, nyakra tekeredett köldökzsinórral, vagy bármi genetikai rendellenességgel születni. Olyan szép dolog, kész CSODA! Nem is értem, mért nem akar mindenki fogyatékos lenni, hisz egy csoda, mint egy pici baba...


A világ rendje, hogy a pici baba felnő és életképes lesz, sajnos sokaknak ez nem adatott meg. Csak azért, mert egy cicának cuki a pofija, vagy egy kutya 2 fejjel születik, még nem csoda, pont hogy ellenkezőleg, a természet egy torz alkotása. Nem azt mondom, hogy ezeket az állatokat/embereket tüntessük el a föld színéről, de azért álljon már meg a menet, egy fogyatékosságot ne hívjunk már csodának, max te jót röhögsz rajta, de az érintett egyednek (legyen ember vagy állat) ez csak teher, az életet sosem élvezheti úgy, mint a társai, ami max a buta, primitív embernek csoda!

2015. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

pff te lehet így látod az egészet...

de ez istennek a gyermeke ugyan úgy mint te meg én meg más

én meg becsülöm

és jó sajnálom mert korlátozva van szegény

de tudod idővel mindent el kehet érni

orvosokkal

vagy csak simán szeretettel...

2015. okt. 20. 19:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Neked ezt úgysem lehet megmagyarázni, kérdező...

Japp, és istennek a gyermeke a tudodki...! Ez nem a vallásos mukik témája. Eltévedtél. Távozz tőlem!

2015. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

képzeld nem vagyok vallásos :D csak tudod inkább leszek isten gyereke mint hogy a majmoknak a rokona :'DDD



am meg meg lehet magyarázni

csak tudod

ha te nem tudod értékelni az ilyet akkor ez van :3 nem fogok egy majommal veszekedni :D

2015. okt. 21. 14:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább majom mint tudatlan. :D
2015. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4es vagyok.

Igen, én ezt így látom. Gyógypedagógus vagyok, fogyatékos gyerekekkel dolgozok. Idővel mindent el lehet érni? Meg orvosokkal, szeretettel? Magyarázd már meg ezt légyszíves annak a szegény kerekesszékes kisfiúnak az osztályomba, akit 9 évesen nem vihettünk magunkkal a támogatás útján nyert kalandparki kirándulásba! Idővel meg orvosokkal minden elérhető? Izomsorvadásos, az állapotát maximum fenntartani tudják, javulni sosem fog, ha nagyon nagy szerencséje van, akkor a 30 évet még megéli. És ő egy gyerek, aki bűntelenül, tisztán így született. Hol van ilyenkor a te Istened? Mért nézi végig a gyerekek így módon történő szenvedését? Ez a te nagy csodád? Csodálkozzál csak rajta, hajrá!

Ha ezt nem tudod megérteni, akkor te tényleg nem a majmok rokona vagy... Te magad vagy majom.

2015. okt. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Borzasztó ostobaságokat írtok. Ez egy nagyon érdekes "arcú" kicsi testméretű szépséges kis cica. Korántsem mérges vagy ideges csak a szokásostól eltérő furcsa a pofikája. Valóban van hasonlóság a sziámi és közte. A sziámi sem egyszerű hétköznapi macsek. Ugyan már miért is lenne beteg? Vagy genetikai hibás? Pont azért ilyen mert mások a génjei mint pl. a házi macskának. A fajok épp attól különbözőek, hogy más és más mindegyik génstruktúra. Ettől még egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál. Az állatok nem rivalizálnak egymással. Ez ember betegség, hogy te szép vagy, te csúnya, te genetikai selejt vagy, te tökéletes vagy. Ilyen egyszerűen nem létezik az állatvilágban. Az egyik ilyen a másik olyan. Nincs olyan, hogy hibás vagy beteg génstruktúra. Ez is macska az is macska. Az egyik ilyen a másik olyan. Ha beteg volna a szőrén, a szemén, minden testrészén látszódna. Láttál Te már beteg macskát? Sajnos én többet is. Nincs ennek a kis Grumpynak a világon semmi baja. Ezt is a hülye emberek találták ki mint ahogy a morci pofikája alá is irkálják a sok baromságot. Magának a cicának ezek sosem jutnának az eszébe. Egyáltalán arról sincs tudomása, hogy őt morcinak látják vagy szépnek esetleg csúnyának vagy a genetikai állományáról vitáznak. Fogalma sincs róla. Éppúgy él mint bármelyik másik cica a világ bármelyik pontján. Szerető gazdija ölében dorombolva. Ti meg nekiálltok vitázni rajta. Kiröhögné az embereket ha ezt tudná. Ez igenis egy különleges cica és szép és aranyos. A világon semmi hiba nincs vele és nagyon sokan szívesen elfogadnának belőle egy példányt, de még ebben is különleges, hogy nem futkorászik belőle több millió példány. Aki állatot tart amúgy is tudja, hogy minden egyes cica külön egyéniség. Épp attól különleges, hogy az egyik szeret rohangálni, a másik kevésbé. Lustább, az egyik jobban hall, a másik jobban lát. Mind más és más. Ezeket a baromságokat csak az emberek találják ki, hogy sérült vagy hibás. Az emberek génstruktúráját megvizsgálná szakember hamar kiderülne, hogy a 99,9 százaléka selejt. És ezen mégsem meditál senki vagy siránkozik. Ezzel a cicával a világon semmi baj nincs. Értelmesebb dolgokon is lehetne vitázni. A gazdája bizonyára nagyon szereti és ha tényleg beteg lesz megtesz érte mindent, hogy segítsen rajta ahogy bármelyik másik gazdi is az esetlegesen tényleg beteg kedvencéért. De addig is milliókat keres vele és bőven van pénze finomságokkal etetni és a legjobb életet biztosítani számára addig amíg nálunk Magyarországon macskák millióit csak irtani képesek. A legszebb és leg egészségesebb példányokat is és senki nem vizsgálja vajon meddig élt volna a genetikai adottságai alapján ha nem verik agyon.
2016. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!