Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 kiscica szuletett mar egy...

3 kiscica szuletett mar egy honaposak es az egyik nagyon kicsi a tobbihez kepest. Tobbi lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 kiscica szuletett mar egy honaposak es az egyik nagyon kicsi a tobbihez kepest. A masik ketto mar rendes macskaeledelt eszik o meg nem annyira ha igen akkor csak a kezembol es igen keveset. Ha nem igazan eszik annyit se eszik akkor az anyuka cicijere rakom es akkor iszik legalabb egy keveset. O is eleg aktiv csak szegenykem gyenge. Mit tegyek?

2015. okt. 27. 11:44
 1/4 anonim válasza:
Semmit nem tudsz vele csinálni, majd egyedül kezd el enni. Nekem minden évben van 2 alom kiscicámés van, hogy az egyik nem akar elkezdeni önállóan enni, de én mindig odateszem a tálhoz, úgy mint a többit és rövid időn belül mindig elkezd enni ő is. :) Próbálj pl.házi kajával mondjuk sült hús kis pörkölt kenyérrel. Nekem ezt jobban megette az is aki később kezdett el enni mint a konzervet.
2015. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
etesd külön,lehetőleg többször.adj neki májkrémet vagy esetleg halkonzervet,tojást stb.
2015. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! De sajnos nem kivanta azokat sem... Nagyon felek, mert fele akkora, mint a tobbi.
2015. okt. 27. 22:31
 4/4 gom ***** válasza:
Az én cicusomnak tej adtam és nem is érdekelte.Azt csináltam,hogy a száját egy kicsit bele nyomtam,és már ette is.
2015. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!