Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Volt már bárkinek ilyen?

Volt már bárkinek ilyen?

Figyelt kérdés
Macskám pofájának egyik fele feldagadt,de nem mutat semmi fájdalmat. Eszik, iszik, játszik, a duzzanathoz is hozzá lehet érni nem nyávog, nem húzza el a fejét.Az ínye szép rózsaszín, csak kívülről tudtam megnézni (nem tudtam kinyitni a száját) Mi lehet az oka ?

2015. nov. 1. 20:38
 1/3 anonim válasza:

Nekem ugyan nincsen macskám, de szerintem vigyétek el egy állatorvoshoz, még ha nem is mutatkozik olyan veszélyesnek ez a probléma.

A doki biztos tudja majd mit tegyetek, no meg jobb ha megelőzitek ha valami fertőző, esetleg halálos betegséget kapott el.

Legjobb esetben felír valamit ami megoldja a gondot ;)

2015. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy az lenne a megoldás és amint lesz rá mód visszük is, csak egyenlőre nem megoldható ez a dolog. Ő a mindenem és tényleg minél hamarabb elakarom vinni, csak gondoltam hátha tudom kezelni addig is valamivel.
2015. nov. 3. 19:52
 3/3 Katica71 ***** válasza:
Valamikor régen egyik macskánknak volt így feldagadva az egyik oldalon a pofija. Neki se fájt, pár nap mulva kifakadt neki a duzzanat és genny fojt ki belőle. Szépen rendbe tette magának, nem is tudtuk volna kenegetni, mert leszedte volna. Szerintem valami megcsikarhatta neki, vagy ilyesmi, remélem a te cicudnak is csak ilyesmi lehet a baja.
2015. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!