Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ágyban alvása: javallat...

Macska ágyban alvása: javallatok, ellenjavallatok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem néha bemászott az ágyamba, és szétkarmolta a lábamat...:D De amúgy, ha nem vagy finnyás az ilyesmire, nem kifejezetten rossz dolog, mert nagyon aranyos, ahogy összegömbölyödik melletted és dorombol...:)
2015. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem a pucér cicám is ágyban alszik.

Szerintem tök cuki, csak ha nagyon mozgolódós vagy az ágyban, akkor nem jó, nehogy ráfeküdj, vagy megrúgd. Ugyan ez fordítva szerintem nem nagy probléma :D

2015. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem alszik minden este a cicám. Ami nagyon fontos: Minden nap átnézni mielőtt befekszik az ágyba hogy van-e benne kullancs, bolha, stb. Egyébként attól ne félj hogy ráfekszel, van annyi esze a macskáknak hogy odébb mennek ha közelítessz ;) Csak olyan cicával érdemes ilyet megpróbálni, aki engedelmes, és hallgat rád! Egyébként pedig nagyon ajánlom, én imádok vele aludni! :)
2015. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem szerettem macskával aludni - helyesebben egyáltalán nem tudtam aludni tőle. Éjszaka rettentő aktív volt. Ha meg végre lenyugodott, rettenetesen melegített, és olykor, ha (akár csak részben) rám feküdt, egy idő után elég nehéz is volt - nem tudtam kedvem szerint forgolódni tőle. És akkor a higéniai vonatkozásokról egyáltalán nem is beszéltünk (Igen, tudom, a macska nagyon tiszta állat, de akkor is.)

(Átmenetileg egy légtérben kellett aludnom vele. Végül éjjelre egy nagytestű kutyáknak szánt szobakennelben volt, korán reggel engedtem ki, aztán még visszafeküdtem, de csak az esetek 40%-ban hagyott visszaaludni.)

2015. nov. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Platypus ***** válasza:
66%
Iszonyú nyak és derékfájást tud okozni. Álmomban rengeteget forgolódom, kivéve, ha rámfekszik egy dög. Onnantól úgy maradok, és reggelre meg nyögöm a következményeit. Nemrég a fejemen egy macskával ébredtem. Szóval veszélyes egy dolog, a helyedben kétszer is meggondolnám, belekezdjek-e egy ilyen kockázatos tevékenységbe.
2015. nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!