Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi okozhatta ezt a sérülést a...

Mi okozhatta ezt a sérülést a macskámon? ( Kép )

Figyelt kérdés

2 nap után most jött haza. Arra gondoltam, hogy valaki megint bezárta véletlenül, ez elő szokott fordulni. Viszont most ez a seb van az oldalán a hasánál. Egyből arra gondoltam, hogy valahol fennakadhatott vagy meglőtték légpuskával. Orvoshoz természetesen viszem délután. Csak kíváncsi vagyok, hogy benne lesz-e a mai programomban az állatgyűlölő cigánycsalád félholtra verése az utca végében.


[link]


[link]



2015. dec. 2. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szegényke, ez nagyon csúnya, de valószínűleg nem légpuska okozta. Lehet valami drót szakította fel neki.Majd írj, mit mondott a doki. Gyógyulást nektek!
2015. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez inkább tépett sebnek néz ki, mint lőttnek.

Én arra gondolnék, hogy fennakadt valamin. Ha nincs a sebbel átellenben másik, akkor nem is harapás.

2015. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Doki azt mondta, hogy a drótkerítés a legesélyesebb. Belefúródva nem volt semmi, vágott seb. Vagyis inkább felszakította szépen a bőrét. Leborotválta körülötte, kitisztította és lefertőtlenítette a sebet. Írt fel kenőcsöt illetve kapott egy tölcsért, hogy ne tudja nyalogatni. Pár napig bent alszik nálam. Csúnya seb de nem vészes :)
2015. dec. 2. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!