Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Problémám van a macskáimmal?

Problémám van a macskáimmal?

Figyelt kérdés
Két fekete macskámnak, (nagyon kemény) két borsónyi nagyságú bogyó van a bőrük alatt, ráadásul mindkettő közvetlen egymásra van tapadva nem lehet őket ketté választani, mint ha két kis kemény golyó lenne, az egyik cicámnak a fül kagyló alatt van a másiknak pedig fent a fején a füle mellet, később arra gondoltam, hogy valami le vált porc darab, de szerintem más lehet?
2015. dec. 15. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Állatorvos szerintem többet tudna segíteni.
2015. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kinti macskak?

ha igen, siman megkockaztatom, hogy legfegyver lovedek. :/

2015. dec. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Van két aljas szemét szomszédom,pár éve még a kutyáimat is lőtte(komondór),ha lövedék lenne akkor lenne seb,de sehol nem találok sebet vagy nyílást ahol be mehetett volna a lövedék,egyébként benti cicák,reggel szoktak kint lenni néhány órát este pedig be szoktam csukni őket a fürdőbe,hogy ne szarjanak szanaszét
2015. dec. 15. 15:44
 4/13 anonim ***** válasza:

Különös, hogy ugyanez a furcsa tünet mindkét cicánál előfordul.

Valami élősködőre gondolnék esetleg, amit egymástól kaptak el.

Mióta van ez? Érintésre érzékenyek a bogyók? Vakarják a cicák? Egyébként a cicák étvágya jó, nem soványak? Nézd meg belül a fülkagylójukat! Nem koszos, zsíros, váladékos? Normál esetben a cicák füle magától tisztul, de ha piszkos vagy büdös, akkor lehet fülrüh vagy ilyesmi. Bár bogyókat az sem eredményez...

2015. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Éjjelre bezárod őket a fürdőszobába??? A macskák csak úgy nem potyogtatnak szanaszét, ha van tiszta alom, ahová piszkíthatnak. Vagy még kiscicák?

Ez nagyon rossz lehet nekik, hisz a macskák éjjel aktívak, egy pici helyre bezárva igencsak frusztráltak lehetnek... Inkább találd meg az okát, hogy miért nem szobatiszták? Nem lehet, hogy férgesek?

2015. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Élősködő biztos nem lehet,mivel havonta fürdetem őket,10 macskám van,rendesen gondozom mindet,úgy 3-4 hónapja vettem észre,próbáltam erősen szétnyomni de semmi,mintha erős vas golyó lenne,még csak nem is vakarják,nem is reagál mikor erősen nyomom,jól ki tapintható,és a fülkagylójuk is teljesen tiszta,bár azt mindig kitisztítom fürdetéskor,arra gondoltam kivágom szikével pont a bőr alat van,de inkább állatorvossal megnézetem őket
2015. dec. 15. 17:48
 7/13 anonim ***** válasza:
En meg mindig azt gondolom, olomgolyo lesz az. A macskak bore vastag, 2-3cm-rel mashol is lehet a seb, mint ahol a golyo beagyazodott.
2015. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Közben ki derült,hogy egy légpuska lövedéke,nagyon jól ki tapintható a formája,a seb ahol be ment már össze fórt rég,valószínűleg már rég benne lehet,és azt is tudom,hogy melyik unatkozós szemét szomszéd tette,szerintetek feljelenhetném állat kínzásért?

Mert biztos meg tenném.

2015. dec. 16. 11:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha van rá bizonyíték hogy ő volt akkor van rá esély hogy kap érte valami büntetést. Csak hosszadalmas mert házkutatási parancs kell hozzá hogy tényleg van-e fegyvere, ha van akkor biztosan ő lőtt-e stb...
2015. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ismeretlen tettes ellen tegyel feljelentest, de emlitsd meg a szomszed nevet ,es azt, hogy ugy tudod, lehet, hogy eles lofegyvert is tart. :3

Meg a tek-et is rakuldik. :)

2015. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!