Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért bakzik még mindig?

Miért bakzik még mindig?

Figyelt kérdés
Ma voltam ivartalaníttatni a cicámat,délelőtt műtötték,estére tért teljesen magához,és ismét párzó mozdulatokat végez.Dagaszt,úgy csinál mintha rámászna egy nőstény macskára.Szerintetek felhagy ezzel,vagy nem végeztek precíz munkát?
2010. márc. 30. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Furcsa, mert éppen ivarzó állatot nem szoktak ivartalanítani a műtéti kockázat miatt.

Ha úgy látod bagzik (!)akkor az hormonális lehet, ami idővel elmúlik és a későbbiek során ezek nem termelődnek.

Fontosabb lenne, hogy most pihenjen.

Amúgy az, hogy dagaszt még nem jelent párzást.

2010. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen elírtam,bagzik.Tudom,hogy a dagasztás önmagában nem jelenti azt,csak nála ezzel társul.

Köszi!

2010. márc. 30. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:

ha tudod, hogy elírtad az a jobbik eset:-)

Szóval remélem hamar megnyugszik a kandúrka. Tegnap volt ivartalanítva, azt írtad. Úgy gondolom egy héten belül le kell nyugodnia. A szervezetében még működhetnek a hormonok.

Nem szabadna, hogy félmunkát végezzenek az orvosok ez ügyben. Ugyanis ez egy rutinműtét, pláne kandúroknál.

A legjobbakat nektek!

2010. márc. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!