Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egér mint macskakaja?

Egér mint macskakaja?

Figyelt kérdés

Ti szoktatok venni élő egeret a benti cicátoknak, hogy megegye?

Megette? vagy csak "játszott" vele, és takaríthattátok fel a véres tetemet?



2016. febr. 16. 21:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%

Az enyém anno behordta a tetőről (tetőtéri lakás) a madarakat és a fiókáikat, ha szellőztettem. Vernyákolva szaladt be velük és ráköpte az ágyamra, kanapéra a még élő madarakat. Aztán nézett rám, hogy örüljek, nekem hozta. Sajnos nem tudtam mit kezdeni a helyzettel, rázártam az ajtót a zsákmányával együtt. Egy fél nap múlva megette.


Patkányokat tartottam egyébként mellette, őket őrizte, néha ha a patkányok lakja ki volt nyitva és kint ültek a szélén nézelődni, a farkukra csapott, de sosem sebesítette meg őket. A patkányaim viszont mind belekaptak az orrába ismerkedéskor. Ennyit a szobamacskámról :P


Hagyd az élő állatot, nincs rá szüksége.

2016. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
Én kinti-benti macskám mindig csak megfogja az egereket, megöli, de sohasem eszi meg őket, mindig takaríthatok utána. Gondolom kap elegendő tápot, husit és halat, tehát nem éhes. :)
2016. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%
Miért lett mindenki lepontozva, aki nem akarja élő állattal etetni a macskáját?
2016. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%

"Sose tartanék olyan állatot, amit másik élő állattal "kell" etetni! Az egér is élőlény!"


ha kicsit gondolkodsz, egyrészt a természetben sem tofut esznek a macskák, másrészt az egér kártevő rágcsáló, haramdrészt amit adsz, abban van hús amit szintén nem a fáról szedtek...

2016. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nem pontoztam senkit se le se fel
2016. febr. 17. 15:00
 16/20 anonim ***** válasza:
2016. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
40%
Vannak érdekes válaszok. Attól, hogy szobában tartjuk a macskát, alapvetően, komoly ragadozó méretéhez képest. El kell fogadni, a ragadozók másik állatot ölnek, esznek meg. Az más dolog, hogy mi emberek tele tömjük kajával és ezért nem kell neki vadászni. Viszont, azért a macskakaják is állati eredetűek.
2016. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hacsak nem kígyót tartasz otthon szerintem ne vegyél neki egeret vacsorára:D Ha benti cica vszeg játéknak nézi vagy nem foglalkozik vele, de nem fogja megenni. A mieink kintibenti cicák és szoktak egeret fogni meg egeret enni (ha nem tudom elszedni előlük gyorsan, mivel félek hogy mérgezett az egér) de ugyanúgy madarat és szúnyogokat is esznek, nem tudom megakadályozni. Direkt én nem adnék nekik ilyesmit.
2016. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az egyik cicám eszi, a másik nem. Igaz,én patkányokat tenyésztek kígyóimnak, és azt szoktam adni.
2016. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A benti macskáim havonta egyszer kaptak 1-1 egeret. Megették, semmi bajuk nem volt.
2016. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!