Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A hófehér cicám belehempergett...

A hófehér cicám belehempergett a kéményből kiszedett koromba. Hogy lesz belőle újra fehér?

Figyelt kérdés
A feje búbjától a hátáig minden tiszta korom, tehát olyan helyeken is ahol nem éri el, és nem tudja magát letisztogatni. Hogyan tisztítsam meg? (Mosógépbe nem teszem...)

2016. márc. 11. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés esetleg???
2016. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hengergesd meg lisztben! :3

Vagy mosd meg siman lavorban/kadban/mosogatoban.

2016. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Azám, de macsek nem tűri a fürdetést, harap és karmol. Vizes szivaccsal próbáld meg.
2016. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
MIért harapna és karmolna törvényszerűen? ahány macskát ismerek nem szeretik, de csendben eltűrik a fürdést.
2016. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Próbáld ki, az enyém fújt, morgott és karmolt, mert nem ismerte a vizet.
2016. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából nehéz eset, mert ő egy kis elmaradott, génhibás kis cica, aki a testvérével együtt önkényesen beköltözött hozzám. (Tudta hova kell, én egy fanatikus őrült vagyok ha cicáról vagy kutyusról van szó!) Na a lényeg, hogy a testvére állandóan üldözi, megharapja, ezért szegény már minden kis apróságra összerezzen, nagyon fél mindentől. Mivel nemrég kerültek hozzám, folyamatosan azon dolgozom, hogy ez megváltozzon, türelemmel nevelgetem őket. Azért köszi az ötleteket, meg fokok mindent próbálni, szörnyen néz ki szegénykém, még szerencse hogy ő nem tudja...
2016. márc. 11. 22:52
 7/9 anonim ***** válasza:
mondjuk, ha nagyon nem akarod streszelni a vizzel, van olyan, hogy "szaraz sampon" kutya/macskanak. Szerezz be olyat.
2016. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, ha van olyan hogy száraz sampon, lehet hogy azt megengedné használni, jó ötlet!

Próbáltam egy kis vizes fésűvel fésülgetni, gondoltam azt szereti ha vakargatom vele. Nem is tiltakozott, csak épp nem mentem vele semmire. Azért mindenképpen megpróbálkozom egy kis vizes törölgetéssel, majd meglátom hogyan reagál. A leghumánusabb megoldást szeretném választani, mivel úgyis nagyon bizalmatlan még.

2016. márc. 11. 23:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Macska porszívózása:

https://www.youtube.com/watch?v=db_eJthBcCk

Persze ehhez sincs mindegyik hozzászokva és így sem lehet az elszíneződést eltávolítani, de azért a videón látható cica aranyos.

2016. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!