Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek hány cicátok van...

Nektek hány cicátok van összesen? Mi a nevük és hogyan becézitek őket?

Figyelt kérdés

Szívesen olvasgatnék a cicusaitokról. :)

Arról is, hogy hány cicátok volt már eddig, illetve mennyi van jelenleg, és hogy a mostani mióta van meg. :) Hogy hívják, és milyen becenevei vannak? :)



2016. márc. 12. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

A szüleim háztáji gazdaságában mindig volt 4...8 macska, mert ahol gabona van ott rágcsáló is van.

De ezen a japán szigeten sokkal több cica látható (videó):

Paradise of cat 2

https://www.youtube.com/watch?v=zmZo5KWoYu8

2016. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legidősebb macskám egy fekete kandúr, 15 éves és a Thomas névre hallgat a rajzfilm után. Lepcses a következő, mert születése után be nem állt a szája. Aztán ott van Guszti, aki egy barátnőnk rém rossz gyereke után kapta a nevét. Ott van még Gombóc Artúr, a neve nem szorul magyarázatra. Végül Mandarin, a terápiás cicája a kisfiamnak, ő a szőrzete színe miatt kapta a nevét. Azért terápiás cica, mert a kisebbik fiamat remekül megnyugtatja, szépen javul a mentális betegsége.
2016. márc. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3 macskám volt

Az első cirmi volt, őt elütötte egy autó

A második Henrik volt, gyerekkora óta mellettem volt, de 2-3 éves korában eltűnt.

A harmadik még mindig megvan, és erre már jobban vigyázok. Molochnak hívják(a vezetéknevem miatt) 5 éves kandúr. Mindig a fejem mellett alszik és lefekvés előtt megmossa a kezem. Molochnak vagy simán cicának hívom

2016. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, magam sem tudom hirtelen hány cicám volt, szóval számoljunk együtt! (Mint az ovisok a Miki egér játszóterét nézve :D)

Volt Tomi, Gerda, Lili, Nyafka, Oszkár, Rudi, Góliát, Freddie, Dódi, Sissi, Marci, Gedeon és Tristan. ami eddig tizenhárom. Ez úgy, hogy volt, amelyik csak néhány hónapig volt meg (megszökött, vagy meghalt), meg Tomi már megvolt, mikor születtem és általában egyszerre több cicánk is volt. Most két cicám van, Liza és Menta. Mindketten lányok, Liza hat éves szürke cirmos, Menta két éves és hófehér. Nem szoktam becézni őket, legfeljebb néha "kis hülyének" szólítom őket, ha hülyeséget csinálnak.

2016. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kata-92 ***** válasza:
Nekem az elso macskam volt a Vadoc, 1 eves voltam amikor megkaptuk, 13, amikor macska leukemiaban meghalt. Fekete maine coon volt, es mivel egyutt nottunk fel imadtam, a betegsege nagyon megviselt. Utana kaptam 14 evesen a Leticiat, o meg mindig megvan, arany britt csikos, az van a whiskas reklamban is, csak szurke, o meg arany. Utana volt a Kiwi, hazimacska, de ot megmergeztek. Utana a Maffia o par hetig volt, mert a volt baratom anyja azt mondta, ha nem viszem el megfogjtja, es sajnaltam tehat anyaektol kisirtam, de o par het mulva eltunt, o is hazimacska volt. Utana a Suzi 3 evig elt, ot is megmergeztek, szinten hazimacska volt. Utana megkaptam a mostani cicamat a Lukreciat, akit imadok, szinten maine coon, mint az elso cicank. Ot Luki Lukika Husi Sonkasszendvics es Maci beceneveken szolitom.
2016. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cicumicaa válasza:
Jelenlek 4 cicusom van 3 fiú egy lány az első 8 év körüli Connie a neve maminak becézem mert neki kettő ott az ő gyereke :D . A másik Nico ő a papika cica ő az apjuk 8 év körüli a két kisfiú egyik 5 éves Gombóc Gombi becenévvel és a 2 hónapos kiscicánk Max Maxinek becézve kis familyánk.
2016. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!