Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pár órája születtek kiscicáink...

Pár órája születtek kiscicáink. Az egyik beteg. Nem ad ki semmi hangot, alig mozog. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Tejet probaltam adni neki, nyitogatja a száját neha megemeli a kezét. Bebugyoláltam. Elvettem az anyjától mert nem foglalkozik vele. Állatorvos ma nincs. Azt hisz nagyon szenved. Próbálkozik de nem tudom, hogy segìtsek neki
2016. ápr. 15. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Jaj.

Tejet NE adj neki! Nem tudsz mit csinálni, hagyd az anyja mellett. Ha elveszed tőle, és tejjel itatod, az a biztos halál.

Valószínűleg amúgy az anyja is azért nem foglalkozik vele, mert valami baja van, de az egyetlen esélye, ha visszateszed az anyjának.

Ha nem gondozza, nem szopik, akkor el fog pusztulni. Ezzel az állatorvos sem fog tudni mit tenni.

2016. ápr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Vissza kell tenni az anyjához. Lesz ami lesz.

Neki a legnagyobb esélye most az anyja.


Nekem az volt, hogy 3-4 naposak voltak a kis cicák, amikor az anyjuk eltűnt. Kecsketejjel, és az állatorvostól kapott speckó folyadékkal etettem őket. Abban a folyadékban állítása szerint több fontos az eredeti anyatejben is lévő vitamint- ásványi anyagot illetve ezenfelül valamilyen immunerősítőt tett.

(egyébkéntő akkor mondta, hogy enélkül is lenne esélyük, csak félő, hogy szervi fejlődési rendellenességük lesz, csökevényes vagy nem eléggé fejlett szerv stb).

Szépen felnőttek, de tényleg sok gond volt velük. Nehéz volt hozzájuk szervezni az életet (mint az igazi gyerekeknél, de mondjuk mázlinkra tényleg voltak azok is, így párhuzamosan ment a két projekt:)

2016. ápr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Visszateszem őt. Már ad ki hangokat
2016. ápr. 15. 07:55
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

"Elvettem az anyjától mert nem foglalkozik vele"


Nem véletlenül. Gondolod, jobb döntést hozol, mint a természet?

2016. ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. Jobb döntést hoztam mint a természet, mivel most minden rendben van a kicsivel.
2016. ápr. 17. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!