Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátoknak is ennyire...

A ti macskátoknak is ennyire hullik a szőre?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, nem győzőm mosni a lepedőt, folyton tiszta szőr az egész (télen-nyáron, mindig egyformán).

Ha simogatom, akkor ahogy végighúzom rajta a kezem, mindig benne marad egy marék szőr...

Kikopva nincs neki sehol; nemrég voltunk dokinál, ugyan nem emiatt, de ha látott volna valamit csak szól...

Valami vitamin hiánya lehet esetleg?



2016. máj. 2. 18:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

9es :D

nem adnám semmi pénzért :D :D

2016. máj. 2. 19:36
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Macskát fésűlni? Nem hinném!
2016. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mit nem hiszel 12es?
2016. máj. 2. 23:15
 14/16 anonim válasza:
Az enyémnek is folyamatosan hullik, nem győzök porszívózni utána. De állítólag a benti macskák ilyenek, nonstop vedlenek... Egyik ismerősünknek perzsa macskája van (benti szintén), azt mondja régen hulott a szőre folyamatosan, de egy ideje évente egyszer elviszi kozmetikushoz (kozmeCICUS :D) és azóta nincs ilyen baja.
2016. máj. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam, hogy benti cicáknak a mesterséges világítás miatt felborul a vedlési ritmusa és folyamatosan vedlenek. Nekünk is két cicánk van, az egyiknek dúsabb, tömöttebb bundája van, ő folyamatosan vedlik. A másik cica bundája vékonyabb, inkább selymes tapintatú, neki alig hullik a szőre. Én jutalomfalatokkal próbálom furminátorhoz szoktatni őket, több-kevesebb sikerrel. Nálunk mondjuk a hálószobába nincsenek beengedve :).
2016. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Milyen tápot adsz neki? Mert az is számít.
2016. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!