Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy ne tegye ezt...

Mit tegyek, hogy ne tegye ezt meg újra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavaly írtam ki egy kérdést, hogya macskám nem gondoskodott az újszülött kicsinyeiről. Én sajnos akkor nem voltam otthon azon a héten, így elpusztultak? Az a helyzet, hogy az a macsek, most újra vemhes. Most mit tegyek? Megint elhagyja őket? Én tudok úgy gondoskodni róluk úgy, hogy teljes életet éljenek, és egészségesek lehessenek, ha esetleg elhagyná őket megint?

#macska #vemhesség #kölyök macska #gondoskodás #cica #nem gondoskodik róla #elhagyja őket #gondatlan anyamacska
2016. máj. 22. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Vidd már el ivartalanítani, mire jó ez neked???
2016. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

ivartalaníttatni kellett volna...

most végignézheted megint, hogy szerencsétlenek elpusztulnak, gratulálok...

vagy sürgősen keresel egy dajkamacskát a kicsiknek..., kétlem, hogy 2 óránként felkelnél etetni őket, ha a saját macskádról sem vagy képes normálisan gondoskodni

2016. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Vidd el ivartalaníttatni még most.
2016. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pszt! válasza:
80%

Nekünk volt egy macskánk, aki ugyan ezt csinálta, mi ivartalanítottuk. Mert kicsit sem mókás két óránkén, sőt volt, hogy óránként felkelni és etetni őket. Aztán meg ugye pisiltetni és kakáltatni is kell őket, mert az újszülött cicáknak maguktól nem megy. Ráadásképpen hatot fialt le, ebből egy meghalt még az első éjszaka sajnos, túl gyenge volt. Tesómékkal meg a szüleimmel felváltva etettük és wc-ztetük őket. Dajka macskuszt, meg nagyon nehéz találni. Szóval marad a tápszer, amit állatboltban meg tudsz venni nekik és lehetőleg kecsketejbe keverd, ne tehéntejbe. Sok sikert és kitartást. Bár lehet, hogy ennél az alomnál már odafigyelőbb lesz a cicád.

25/N

2016. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyi gazdátlan macska van, hogy megszámolni se lehet...nem, nem fogsz tudni nekik gazdát találni, akárhányan mondják most, hogy ők majd örökbefogadnak belőlük. Nem, nem fognak.

Ivartalanítsd mielőtt lefialna!!! A macskádnak is jobb lesz, és a piciknek is h nem születnek meg ilyen kegyetlen világba (állatvédő vagyok, 7!! mentett macskám van, csak mert az ő anyjukat sem ivartalanították..)

2016. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítás.
2016. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!