Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy macskám,2 hete ellett...

Van egy macskám,2 hete ellett 4 gyönyörű kiscicát. A gond az hogy pár napja furcsán viselkedik, nyugtalan, folyton a homokban hempereg, morgó jellegüen nyávog, és étvágytalan. Mi lehet az oka ennek a viselkedésnek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 16:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Elvittem a kölyköket egy biztonságosabb helyre,kèt kutya mellett nem hinnèm hogy bemerèszkedik a kandúr hozzájuk. Egy nagyon jó ismerős elviszi őket majd,örülök neki mert náluk jó helyen lesznek. Egyèbkènt ma reggel làttam a macskámat egy kandúrral,valószínű hogy megtörtént a dolog. Így is bánthatja a kandúr a kölyköket?
2016. jún. 1. 07:44
 12/15 anonim ***** válasza:
Pfuhh te.. Miért kell szaporítani a macskát? Azt hiszed, hogy ő ezt élvezi?
2016. jún. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor mégiscsak most kell intézni az ivartalanítást, mert mire ezeket el lehet választani, már születni fog a következő alom...
2016. jún. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Pfuhh te...! Látszik hogy nem olvasol figyelmesen... Inkább ne is írj semmit... Szerencsecsomag.....
2016. jún. 1. 08:21
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha már nem szoptat vidd el ivartalanítani! Nem is értem miért engedted szülni...
2016. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!