Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miskolci állatkórház vélemény?

Miskolci állatkórház vélemény?

Figyelt kérdés
Macskánknak hullik a szőre és sebesedik ki a bőre, most már egyre jobban. Ózdon lakunk, voltunk itt 2 állatorvosnál is, de szemmel láthatóan nem tudnak vele mit kezdeni, ezért úgy döntöttünk elvisszük Miskolcra. A Major utcai állatkórházról mi a véleményetek? Vagy van esetleg valami, amit tudok ajánlani?
2016. jún. 2. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én inkább a népkerti állatklinikát ajánlanám. Nagyon jó, odaadó, fiatalos csapattal rendelkeznek és ami még fontos hihetetlenül korrektek az árak. Én a kutyusomat vittem oda kb. 6 órán keresztül tartott a kezelés (nem megyek bele, mi volt a baj, mert bonyolult) és 17.000 forintot kértek el, míg a hozzánk legközelebb lévő állatorvos egy 2km-es kiszállásér és egy, szinte látatlanba a kutyába bökött injekcióért 8.000 forintot kért.

Mi is kb. 25km-ről vittük oda a kutyát, nagyon jó döntés volt, de ha mégsem akarod olyan messzire vinni, én a kazincbarcikai Minár doktor úrról is jókat hallottam, de vele nincs tapasztalatom.

Minden esetre jobbulást a cicának!

2016. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a népkerit ajánlanám, korrektek, kedvesek és hozzáértőek a doktornők. Barcikán viszont Minár helyett meg inkább Jaczkót, kevésbé paraszt. A feleségére nem bíznám...
2016. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitok. Már kb. 1,5 hónapja tart ez a macseknál és egyszerűen csak az injekciókat nyomták belé az orvosok.
2016. jún. 2. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!