Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vélemény a Cativia cicatejről?...

Vélemény a Cativia cicatejről? Valaki vett már ilyet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Hűtőben kell tartani felbontás után, de hidegen nem issza. Felmelegíthetem mikróban, ha prebiotikus cucc?



2016. jún. 4. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Valamit félreértesz:


"Einmal geöffnet braucht CATIVIA

für den nächsten Tag nicht ge-

kühlt zu werden, im Kühlschrank

bleibt sie weitere 4 Tage frisch."


Egyszer felnyitva NEM kell a Cativia cicatejet a következő napra behűteni. Ha mégis hűtőbe teszed, további 4 napig friss marad.

Tehát ha felnyitod, másnap még nyugodtan adhatsz neki hűtés nélkül. Csak eltünteti a cica azt a 95ml-es kis adagot 2 nap alatt.

2016. jún. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak ilyen nyári melegben se gond szerinted?
2016. jún. 5. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha azt írja, nem kell hűteni, szerintem kb 25 fokig bírnia kell.
2016. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de most vagyunk a 4. Napon az első üveggel és kiöntöttem a felét legalább.

Alig issza. Gyanakodva méregeti. Először ivott belőle, másodszor már bele se szagolt, harmadszor egy icipicit belenyalt és most megint rá se nézett...

Szerintem megbukott ez a tej, legalábbis az én cicámnál. :(

A maradékot elajándékozom...

2016. jún. 6. 21:12
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Tehéntejet nem lehet már adni a macskáknak? Csak mert ezelőtt mindenki azt adott nekik és szerették. Gondolom ez még drágább is, mint a hagyományos. Miről maradtam le, mit találtak ki, miért kell a cicáknak speciális tej?
2016. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pedig elég régóta lehet tudni, hogy a macskának nem ajánlott tehéntejet adni.

[link]

2016. júl. 5. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hmm, ha ezt a több millió, tehéntejet fogyasztó falubeli macska tudná...
2016. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Olyan rövid az életük általában, hogy nincs idejük olvasgatni, meg a hasmenésen problémázni...
2016. júl. 6. 19:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!