Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi időnként etessem a...

Mennyi időnként etessem a kiscicáimat? Lesz e valami hátránya annak hogy az anyuka nincs meg? Van 4 kiscicám 3 hetesek. Az anyjuk eltűnt,2 napja nincs meg. Cumisüvegből etetem őket tejjel.

Figyelt kérdés

2016. jún. 9. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

En eleg sok kisallatot cicat is felneveltem cumival. 3 hetesen mar ki van nyilva a szemuk, de ne tehentejjel etesd oket hanem vagy kecsketejjel de jobb lenne ha az allatorvostol vennel tapszert amit felhigitva direkt nekik keszitenek ahol arva marad a kiscica. ha ez nem elerheto akkor Wiskas tejet itass veluk ne tehentejet. 1 het mulva mar el lehet kezdeni megkostoltatni veluk egy keves kiscicanak valo konzervet, nem tul sokat egyszerre. a fontos hogy ne legyenek tuletetve mert a hasmenes konnyen elviszi oket. en 3-4 alkalommal etettem a kiscicat a legutolso etetes olyan 10 orakor volt este es akkor kibirta reggel 7 ig. ha ejjel sir vagy nagyon ehes akkor muszaj megetetni ejszaka is meg egy vagy 2 hetig.

Legyenek vedett helyen es ne tudjanak elmaszkalni egyenlore. Hova lett a mama?

2016. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A legrosszabb az egészben, hogy nem tudom hová lett a mama. Forgalmas az utca mert város de nem találtam meg, szóval szerintem nem autó áldozata lett. Egy rosszabb eset. Volt még tavaly egy fekete macskám pont a most eltűnt mamája és hazahozott a nyakában egy hurkot. Drótból volt eszkábálva. Elég sok macskám eltűnik és mindért megszakad a szívem. Mellettünk a 3. szomszéd galambokat tart, de ez csak egy gyanú. Szóval semmit nem tudok. Már rengetegszer mondtam anyának, hogy hagyjunk fel a macska tartásával mert így, ez nem jó. De szeretjük őket.
2016. jún. 9. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Még véletlenül se tehéntejjel etesd őket! Legjobb a macskatápszer, ennek híján maximum kecsketej.

Kb. 3 óránként kell etetni őket most (még éjjel is).


Másrészt, úgy kellene cicákat tartani, hogy ivartalanítva van, akkor nem fial, és kevésbé csavarog el, nem tűnik el. Illetve forgalmas környéken legjobb, ha csak lakásban, vagy nagyrészt lakásban él a cica.

Ivarosan kint tartani valóban nincs semmi értelme. Mondd meg anyukádnak, hogy minimum ivartalanítsa a macskáját.

2016. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En kulfoldon elek van egy farmunk es ennek ellenerer MINDIG BENTI CICAIM VANNAK. ivartalanitottak es nem jarnak ki pedig az udvarra kimehetnenek ha akarnanak amikor kint vagyok. Volt kinti cicam egy evesen eltunt , akkor megfogadtam hogy csak benti cicam lesz. volt olyan amelyik 18 evet elt velunk es nagyon boldog cica volt. Ha igy tartjatok oket mint most akkor mindig el fognak pusztulni. Nagyon fontos lenne hogy ivartalanitva legyenek.
2016. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!