Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van 3 gyönyörű kismacskánk...

Van 3 gyönyörű kismacskánk hogyan ajándékozzam el ha nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelenségnek tűnik.


Mindjárt lesz kép is.


2016. jún. 12. 12:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hirdesd meg sok felületen, például a vaterán, zsibvásáron, jófogáson, apron.hu oldalakon. Tegyél fel szép képeket a cicákról.

Írd ki üzletek hirdetőfalára.

2016. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
.
2016. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2016. jún. 12. 12:33
 4/19 anonim ***** válasza:
11%
Hát láttam már szebbeket is. Csak annyira gyönyörűek mint a többi 1000+ házi macska. Semmi ördöngősség nincs bennük. Még ha valóban szépek lennének talán, de így már értem miért nem kellenek senkink. Amúgy ja minél több oldalra tedd fel hogy ingyen elvihetőek és mellé pár kép aztán vársz.
2016. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

[link]


Ez jobb kéz lett.

2016. jún. 12. 12:47
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj róluk nagyon jó képeket csinálni, amik visszaadják a szépségüket. Hirdesd meg őket minél több helyen, facebook-on vannak cicás csoportok, ott is lehet.

A cirmos cicusnak viszont mintha csipás lenne a szeme, azt kezelni kellene.

2016. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különleges nincs bennük, viszont kettő is problémás: csípás, könnyező a szemük, ami gyulladásra utal. Nézesd meg. Az anyamacskát (már ha a Tiéd) még a következő tüzelés előtt ivartalaníttasd, elkerülendő a "senkinek sem kellő" utódokat. Ilyenkor tele van minden kismacskákkal, amik a felelőtlen gazdák miatt születnek. És ne gyere azzal, hogy "agyon is verhettem volna vagy ki is dobhattam volna, lám, milyen rendes vagyok, keresem nekik a gazdát" szöveggel.
2016. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem kell senkinek! Minden sarkon macska van. Erre jó az ivartalanítás...
2016. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Vidd el őket orvoshoz, hogy adjon valamit a szemükre.

2. Tedd fel őket több oldalra hirdetni kiemelve az ingyen szót.

kiscica.hu

vatera

jófogás

Esetleg macskás facebook csoportokban minél jobb képekkel hirdesd őket.

3. Ivartalanítsd az anyamacskát, hogy megvédd a sok szülés okozta betegségektől, haláltól.

2016. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Aranyosak, mint minden kölyök cica. A szemük csipás, ha nincs pénzed állatorvoshoz vinni (gondolom diák vagy), patikában vegyél bórvizet, itass vele át egy vattakorongot és azzal törölgesd a szemüket.

Hirdesd facebookon, jófogáson, vaterán. Végső esetben kérdezd meg a legközelebbi állat menhelyet, hogy be tudják e fogadni őket (amit kétlek, mert ilyenkor telt ház van), vagy ha van facebook oldaluk, akkor meg tudnák e osztani a hirdetésed.

A szüleiddel pedig beszéld meg, hogy ivartalanítani kéne a macskát.

2016. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!