Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolha írtóval lefűrdettem a...

Bogika666 kérdése:

Bolha írtóval lefűrdettem a macském. Neostomoson cseppel. Azt írták macskára is jó és ne őblítsem le. Lenyalja magérol és habzik a száj. Ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés

2016. júl. 2. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőbb vigyétek állatorvoshoz, mert ez a szer mérgező, sok orvos kifejezetten ellenzi macskára. Bolhaírtásra és megelőzésre meg nyakörv vagy macskának készített csepp a tarkójára.
2016. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Eleve úgy tudom, hogy macskákat nem ajánlott ezzel kezelni!!!!

Ha már kezelted akkor a minimum, hogy leöblíted... nem is egyszer! Ha rajta hagyod irritálhatja a bőrét, plusz nyalogatja magát. Ergo mérget nyalogat magáról a macska. Akkor szerinted hogy a frászba ne lenne baja tőle?!


Én a kutyámat kezeltem egyszer a szer leírása szerint. Az első alkalommal kiirtotta az összes bolhát és azóta sem jöttek vissza. És ennek már egy éve.

2016. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De... Ha még nem tetted volna, azonnal öblitsd le.

Vannak macskak, akik hulonosen erzekenyek a neostomasan hatoanyagara. Komoly idegrendszeri karosodasa is lehet tole :/

2016. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az a cucc nagyon erős és ráadásul nem is olyan olcsó. van annál jobb módszer is.

ha már mindenáron azzal fürdetted,akkor hígítva kellett volna használni és utána alaposan leöblíteni. és nem hagyni,hogy nyalja magát

2016. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!