Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szilikonalom jó?

A szilikonalom jó?

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Igen,mi is ilyen almot használunk a cicáinknak,és nem lesz büdi a lakásban,valamint elég egy 8 litereset 2 havonta cserélni.Mi meg vagyunk elégedve.


Egy tenyésztő

2008. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Kb mennyibe kerül? Nehéz átszoktatni rá a macskát?
2008. szept. 28. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

SZia.


Első válaszadó vagyok.MI Freshnapf-ban vesszük,legutóbb a 8 literes 3500 forint volt,de van még 5 literes,és 3,2 literes kiszerelésben is.A kicsi 1800.Az 5 literest nem mindig kapni sajna.Ha még olcsóbban akarod megkapni,akkor keresd meg a petnet.hu netes webáruházat(csak ha pesti vagy:( ),ott még olcsóbb.Én azt tapasztaltam,hogy a cicák pont az össze nem csomósodása és a szagtalansága miatt nagyon gyorsan átszoknak.Ha azt látod,hogy vonakodik,akkor keverd össze a régi és a szilikonalmot,majd a következőnél kicsit többet,stb...és szépen átszokik.Na persze annyit tudni kell,hogy az ilyen alom jellegzetessége,hogy a pisit felfogja,és felszívja,tehát nem távolítod el,mint a homokból pl.tehát az uccsó héten már azért ennek is van szaga,de jóval kevesebb mint "homokos" társainak.Egy tenyésztő

2008. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Mi is azt használjuk,3-4 hetet is bír,nem büdös,és kb.900 forinttól felfelé lehet kapni!
2008. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom hogy csináljátok, nekem nemhogy négy hetet nem bír ki a 3,8-as csomag, de még kettőt sem. Tíz nap után már szaga van. Tény, hogy messze nem olyan mint a sima alomnak, de van. 900 Ft alatt hol van szilikonos alom? Én csak egyszer fogtam ki a Cora-ban, de se előtte se azóta. A macska egyébként szereti, legelőször kicsit furcsállotta hogy csörög, de nem sokat problémázott rajta.
2010. okt. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocs, most látom, hogy 900 felettet írtál :)))
2010. okt. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!