Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem engedik ivartalaníta...

Miért nem engedik ivartalanítani ?

Figyelt kérdés
A szüleim fejükbe vették , hogy ezt a kan macskát nem ivartalanítjuk, pedig folyton véresen jön haza telis-tele sebekkel Gyanítottam sajnálják a pénzt de mire a zsebpénzembőlakartam kifizetni az operációt továbbra is elutasították. Nem tudom mit tehetnék 12 évesen deszerintem 5-10 vélemény meggyőzné őket. És tényleg mit csinálnjak? Mert a macskám össza van mardosva És napról napra egyre rosszabb állapotok vannak Tudom hogy ez lenne az egyetlen megoldás DE MIT CSINÁLJAK?
2007. jan. 6. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Mindenképpen ivartalanítanám a szabadban tartott cicát.

Anyukámnál rábeszélésre ivartalanítva lett a kandúr éppen ezen okoknál fogva, mert mindig sebes volt. Azóta nagyon nyugodt gyönyőrű cica lett.

2007. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyermekkoromban nekem is volt egy fekete kandúrom. Városban laktunk, mindig elcsavargott. Ezután ivartalanítottuk, és egy aranyos, kedves, játékos, nyugodt kandúr lett belőle:-)

Ráadásul szerintem egy kandúr ivartalanítása egyszerűbb, mint egy cicáé! Igenis ivartalanítsátok, ha szeretitek! Különben mindig csavarogni fog és egyszer vissza se jön:-(

2007. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Ivartalanítsátok ki mert a kan cicák akkor szét marják a cicátokat! Ha a szüleid meg te zereted a cicát akkor minden féleképpen ivartalanítsátok ki.

Gondoljatok bele: Mi a jobb ha áldoztok rá max. 7000-et vagy ha egyszer TELJESEN szétmardossák a többiek? a Döntés alapján döntitek el hogy ki kell -e ivartalanítani..........

2007. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem más miatt kellett a macskával kapcsolatban beszélnem egyszer a szüleimmel.Szerintem te id tedd azt,hogy elmagyarázod nekik,hogy mennyire fontos a macsek az életedben,milyen fontos szerepet tölt be és nem szeretnéd,ha nagyon problémák történnének.Továbbá elmagyarázhatod nekik,hogy még miért jó az ivartalanítás.
2008. máj. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van zsebpénzed akkor vidd el és ivartalanítsd.Utána majd rájönnekh igazad volt.....
2008. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
IVARTALANITÁS!!!!
2013. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!