Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért "öklendezik" néha a...

Miért "öklendezik" néha a macskám?

Figyelt kérdés

Olyankor összegörnyed, szinte öklendezik. Utána pedig megy tovább, semmi gondja, étvágya rendben van, szóval teljesen egészséges, mintha mi sem történt volna. Arra gondoltunk, hogy szőrcsomókat köhög fel.


Valamint befogadtunk egy kiscicát is, aki feltehetőleg a lánya, és vele is van ilyen.


Már erősen gondolkozom, hogy el kéne menni dokihoz ezzel, csak egyébként pedig semmi bajuk, teljesen virgoncak, normális macskák.


2016. júl. 25. 08:05
 1/7 anonim válasza:
A szőrt köhögi fel, teljesen normális. De ha biztosra akarsz menni, ne velünk hanem egy orvossal konzultálj :)
2016. júl. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Persze, nem játszani szeretnék a dologgal, csak mivel egyébként teljesen jól vannak, egyáltalán semmi betegség nem látszik rajtuk, gondoltam megkérdezem, mielőtt még kiabálom, hogy ég a ház.
2016. júl. 25. 08:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez macskáknál teljesen normális. Az enyém is csinálja. A szőrt próbálja felköhögni.
2016. júl. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Amúgy kinti -bejárós- cicus, úgyhogy füvet legelni bőven van lehetősége, de szőroldó pasztán gondolkozom még, hogy veszek. A kicsi is kijárós lesz pár nap múlva.
2016. júl. 25. 08:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is szőrcsomót köhöghet fel.

Orvostól kérdezd még, van rá speciális táp is.

2016. júl. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elvittük, de a doki sem tudott semmi konkrétat mondani, féreghajtót meg szőroldó pasztát kapott. Köszi a segítséget. :)
2016. júl. 25. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom neked ajánlani a gimpet szőroldó malátás pasztát. 2-3 naponta egy cseresznyemagnyi, és nekünk megszűntek a gondok :)
2016. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!